Tag: mężczyzna

mężczyzna

Moda męska – czyli które akcesoria są aktualnie trendy oraz co ma największy wpływ na korzystny wygląd mężczyzny.

Każdy mężczyzna powinien być świadomym, że jego ubiór stanowi zewnętrzny wyraz całej osobowości, a więc powinien on być dobrany tak, aby ogólny efekt mówił o panu całą prawdę, czyli oczywiście same superlatywy! Pragnąc uzyskać oczekiwany efekt nie pozostaje nic innego, jak tylko skorzystać z wyznaczników, które dają nam trendy, ponieważ jest to doskonałysposób na stworzenie modnej kreacji. Warto wziąć pod uwagę na wszelkie nowości, ponieważ modne akcesoria potrafią bardzo korzystanie wpłynąć na wygląd każdego mężczyzny.

Nowe kolekcje

Pianka czy żel do golenia? Jak dokonać dobrego wyboru oferującego komfort i atrakcyjny wygląd?

Wygląd obecnie jest elementem, na który bardzo często zwraca się uwagę także w kwestii panów. Ma to związek z tym, że jest to element, który odpowiada za pierwsze wrażenie. O tym, że dobrze jest o nie dbać, możemy dowiedzieć się sami widząc pierwszą osobę, której uroda przykuwa naszą uwagę. Wyobraźmy sobie wtenczas, jak ona by wyglądała, gdyby ubrała się w pierwsze lepsze ubrania, nie skorzystała z wizyty u fryzjera itp. Chwila na analizę zmian powinna utwierdzić nas w przekonaniu, że również panowie powinni zadbać o atrakcyjny wygląd. Jednym z najważniejszych elementów w higienie mężczyzny jest dbanie o zarost, a przede wszystkim częste jego golenie. W tym przypadku warto dołożyć wszelkich starań ku temu, aby odpowiedzieć sobie na pytanie odnośnie tego czy lepsza dla mężczyzn będzie pianka czy żel do golenia?

Nowe kolekcje Trendy w urodzie

Auto w kieszeni

Nie jest tajemnicą, że niemal każdy młodzieniec śni o aucie. Co oczywiste z biegiem lat dziecięce upodobania ulegają zmianie i z marzenia o gigantycznej ciężarówce pozostaje chęć kierowania Viperem. Dziecięcy szoferzy wozów strażackich przesiadają się do wyścigowych bolidów. W świecie dziecięcej wyobraźni wszakże wszystko jest możliwe.

Dziecięce trendy

Zamierzasz być na czasie? Wyhoduj brodę!

Na przestrzeni ostatnich, paru lat, wielką popularnością wśród panów cieszy się broda jak dbać o nią, dowiemy się z mnogich publikacji będących do znalezienia w internecie. Sam fakt, że jest ich tak sporo, dowodzi nam zakres tego fenomenu.

Trendy w urodzie

Obuwie dla mężczyzny, o czym nie należy zapominać, czego unikać.

Panowie muszą mieć świadomość, ze ich buty świadczą o nich. Dlatego zawsze muszą mieć na sobie czyste buty. Najlepiej również, by obuwie było dopasowane do stroju mężczyzny. Ogólnie obuwie męskie jest dość różnorodne, więc każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego, wystarczy zacząć szukać. Panowie poza tym powinni pamiętać, że w ich szafach muszą być porządne pantofle, trampki lub inne buty sportowe, obuwie na zimę oraz obuwie na lato.

Nowe kolekcje

Idealne ostrza do normalnego golenia dla mężczyzn

Każdy facet z prawdziwego zdarzenia wie, które maszynki kupować do golenia. Musi też wiedzieć, które produkty są naprawdę warte jego atencji. Nie każdemu chłopcu ojcowie przekazali tę wiedzę, ale po jakimś czasie młodzi panowie sami są w stanie zdobyć tę wiedzę.

Trendy w urodzie

Co sprezentować facetowi?

Obdarowywanie się prezentami to wspaniała tradycja, która od pokoleń jest kultywowana, dlatego warto ją podtrzymywać i dziś…
Na pewno każdy z nas może potwierdzić, że otrzymywanie prezentów jest czymś bardzo miłym.
prezent dla niego

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
W naszym kraju, ale także i na całym świecie przede wszystkim ludzie obdarowują się upominkami z okazji urodzin, imienin lub świąt takich jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc. Okazuje się zatem, że w ciągu roku około dwóch, trzech razy ktoś wręcza nam prezent, a więc pewnie i my robimy podobnie. Jeśli tak jest to na pewno nieraz zastanawialiśmy się nad tym, co zrobić, by niespodziana przez nas przygotowywana była faktycznie niespodzianą, czyli czymś, czego dana osoba obdarowywana się nie spodziewa i co ją ucieszy. Każdy z nas zarówno chce dawać takie trafione prezenty jak także i takie otrzymywać, nie ma bowiem chyba nic gorszego od kolejnej pary skarpetek pod choinką.

Nowe kolekcje

Golenie twarzy – w jaki sposób ta czynność była najczęściej wykonywana przez panów podczas ostatnich lat?

Zarost na twarzy jest dziś naprawdę modny. Swój renesans przeżywają wąsy i brody, jak również zarost kilkudniowy. Golenie się nie nastręcza już większych trudności, ponieważ współczesny mężczyzna ma do dyspozycji dużo pomocnych rozwiązań.

Nowe kolekcje