Tag Archive: mama

mama

ojciec z dzieckiem

Najbardziej komfortowe rozwiązania dla początkujących matek to rogale do karmienia , a także termofory dla dzieci, jakie ogrzeją ich ciałko

Kilkadziesiąt lat temu znaczna większość kobiet rodziła dzieci w swoim pokoju, nikt nie pomyślał o tym, aby wziąć ciężarną do szpitala. Przeważnie do mieszkania przybywała akuszerka, która razem z ciotkami odbierała poród. W obecnych czasach prawie każda kobieta wydaje potomstwo na świat w sterylnych, szpitalnych warunkach.
karmienie

Najlepsze artykuły dla przyszłej mamy – co warto kupić?

Oczekiwanie na przyjście na świat niemowlaka to okres licznych przygotowań, szczególnie, gdy będzie to nasze pierwsze dziecko i wszystko z tym związane to dla nas nowość. Koniecznych jest wiele akcesoriów, jakie będą przydatne w regularnej opiece nad dzieckiem. Rzecz jasna dobrze je mieć także w wyprawce przyszykowanej do szpitala. Co w takim razie na pewno warto jest kupić?
zbliżenie - dziecko

Kupujemy perfekcyjny prezent – jak poradzić sobie z tą sztuką?

Rocznica urodzin, czy różne święta takie jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc to świetne okazje, by sprawić naszym bliskim przyjemność w postaci podarunku. W okresach świątecznych w sieci, czy gazetach powstają specjalne listy, które wskazują nam co możemy kupić, aby zadowolić męża, dziewczynę, czy dziecko. Kupowanie prezentu to wbrew pozorom, niezwykle trudne zadanie, bowiem czasami trudno jest przewidzieć co tak naprawdę spodoba się osobie, która zostanie obdarowana niespodzianką. Nierzadko też szukanie prezentu staje się prawdziwą zmorą.
niemowle

Spodziewając się narodzin dziecka warto właściwie wcześnie kupić całkowity sprzęt – laktator avent, nożyczki dziecięce do paznokci

Na pewno oczekiwanie na przyjście na świat dziecka jest najpiękniejszym okresem w życiu małżeństwa. Radość, jaka temu asystuje jest wielka i wzmacnia relację między dwójką ludzi. Dużo przyszłych mam spędza wiele czasu na szykowaniu pierwszej wyprawki dla dziecka i poszukuje w centrach handlowych pięknych ubranek i innych niezbędnych gadżetów. Warto zainteresować się tym tematem odpowiednio wcześnie, aby na parę dni przed narodzinami spokojnie relaksować się i wyczekiwać.
Rozstępy

Profilaktyka najskuteczniejszą metodą na kłopotliwe rozstępy, znaczenie Sculptra w nowoczesnej kosmetyce.

Każdy chyba z nas chciałby wyglądać jak najlepiej, jednak natura często lubi ludziom spłatać figle. Na powierzchni skóry pojawiają się różnego rodzaju blizny, rozstępy albo przebarwienia, jakie czasami mogą znacznie pogorszyć wygląd. Często wynikają one z jakiś zaniedbań danej osoby, ale są też takie na jakie nie będzie się miało wpływu, powstałe przykładowo z powodu wypadku czy choroby.
images

Szeroka oferta, jaka jest w sklepie internetowym dla niemowląt

Kobiety w stanie błogosławionym często prowadzą dziennik ciąży, który jest dla ich lekarza prowadzącego wyjątkowo dużym ułatwieniem. Znajdują się w nim wszystkie przydatne informacje, związane z całym procesem z uwzględnieniem poszczególnych dni. Dzięki temu można szybko oraz bez żadnego problemu odtworzyć najważniejsze czy najtrudniejsze momenty ciąży. Pisząc dziennik podczas ciąży można w prosty sposób uwzględnić rozmaite zmiany, a później mieć znakomitą pamiątkę na długie lata.
images

W dziecięcym świecie zabawek

Dzieciństwo to jedyny taki czas w życiu człowieka. Gdy byliśmy młodsi, nie docenialiśmy tego wyjątkowego okresu, kiedy mogliśmy wysypiać się do woli ( a i tak zrywaliśmy się rano!), skakać beztrosko po podwórzu i nie martwić się o przyszłość. Te wspaniałe czasy prędko uciekają. Czasami jednak mama i tato zapominają, jak szczególny jest to czas w życiu malucha. Nasza pociecha właśnie w dzieciństwie poznaje świat. Dlatego niezmiernie ważną rolę w wychowaniu odgrywa zabawa. To doskonała droga, by wpoić maluchowi zasady w przyjemny sposób.