Tag: małżeństwo

małżeństwo

Wizyta u psychoterapeuty

Jak często dzieje się tak, że ktoś popada w nałóg oraz nawet kiedy niby pragnie z niego wyjść, to oraz tak szybko zbliża się do wniosku, iż to nie ma sensu, gdyż sam nie da sobie rady, a jednocześnie nikt inny go nie zrozumie? A co z małżeństwami, które rozpoczynają się od siebie oddalać, zaprzestają ze sobą dyskutować, czy one też muszą od razu iść do sądu z pozwem rozwodowym, a być może jeszcze jest szansa, że wszystko da się poprawić i znów będą mogli być zgodnym małżeństwem?

Fit

Jak poradzić sobie z problemami w małżeństwie?

Nawet idealnie zgrane małżeństwo złożone z osób które faktycznie dobrze się rozumieją i najzwyczajniej pasują do siebie może być raz na jakiś czas narażone na różne problemy. W końcu po wielu latach spędzonych razem może dojść do z pozoru niegroźnych zgrzytów, które nierzadko zmieniają się w naprawdę poważne kryzysy – niestety, bardzo często jest to przyczyną rozpadów całych małżeństw w Polsce.

Fit

Jaki fotograf wykona więcej aniżeli inni fotografowie?

Chcącym nareszcie odmienić własny stan cywilny na wstępie należą się niewątpliwie ogromne gratulacje! W sumie funkcjonujemy w dziwnych realiach, no przynajmniej pod względami rodzinnymi. A więc spada ilość związków małżeńskich. Tzw. konkubinaty są coraz modniejsze. A przecież prawda jest taka, że wyłącznie małżeństwo potrafi scalić całkowicie dwóch ludzi!

Style

Rozwód jako niezwykle skomplikowany temat

Decyzja o rozwodzie to bardzo trudny temat dla małżonków. Rozwód jak i powiązane z tym postępowanie prawnicze stanowi dla obojga małżonków stresujące i pełne wzruszeń doświadczenie. Rozwód to wyjście ekstremalne, w wypadku gdy brak jest szans na kontynuowanie małżeństwa. Wymogiem pozwalającym na otrzymanie rozwodu jest trwały i całkowity rozkład pożycia małżeńskiego.

Dziecięce trendy Style