Tag: lifting

lifting

Metody na piękną cerę

Starzenie się skóry jest normalnym procesem. Polega na zmniejszaniu się biologicznej aktywności komórek organizmu, spowolnieniu procesów regeneracyjnych oraz stracie zdolności adaptacyjnych skóry. Decydująca rolę odgrywają tutaj czynniki genetyczne i współdziałające z nimi elementy z zewnątrz. Starzenie się cery jest nie jedynie rezultatem bezpośredniego upływu czasu, ale jest też wynikiem działania elementów zewnętrznych oraz wewnętrznych.

Trendy w urodzie

Zmarszczki – jak można współcześnie z nimi faktycznie efektywnie walczyć i zatrzymać upływający czas?

Nie ma chyba osoby, która nie chciałaby zostać cały czas młoda. Niestety, nie ma takiej możliwości. Atrakcyjny wygląd ma dzisiaj rzeczywiście ogromne znaczenie. Powszechne są operacje plastyczne i zabiegi medycyny estetycznej, szczególnie w środowisku osób związanych z show biznesem.

Fit

Kwas hialuronowy i nici lifftingujące oraz inne metody poprawiania wyglądu

Nastały czasy, w których pierwsze wrażenie jest sprawą, która wywiera wpływ na kształt naszych relacji z otoczeniem bądź ludźmi. Jeszcze czterdzieści lat wstecz istotna była w zasadzie tylko dbałość o zachowanie podstawowych zasad osobistej higieny i zachowanie poprawnego stanu uzębienia. Obraz idealnej kobiety lub idealnego mężczyzny, przedstawiany nam ze wszystkich stron czy to w telewizji lub na plakatach budzi w człowieku potrzebę bycia tak samo perfekcyjnym. Aby zdobyć swój cel spora część ludzi zabiera się za wszelkiego typu aktywności.

Trendy w urodzie

Bezoperacyjny lifting okolic twarzy? W tej chwili to możliwe!

W tej chwili wiele pań jak i panów decyduje się na lifting twarzy. Chcą wyglądać młodziej, lepiej. Jednakże mnóstwo osób też nie jest w stanie zdecydować się na tego typu zabieg, ponieważ straszliwie boją się operacji, jaka temu towarzyszy. Mamy dla nich świetne rozwiązanie.

Trendy w urodzie