Tag Archive: lifting

lifting

kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy i nici lifftingujące oraz inne metody poprawiania wyglądu

Nastały czasy, gdy pierwsze wrażenie to kwestia, która wywiera wpływ na kształt naszych relacji z otoczeniem czy ludźmi. Zaledwie kilka lat temu ważna była w zasadzie tylko dbałość o utrzymanie podstawowych zasad higieny osobistej oraz utrzymanie odpowiedniego stanu uzębienia. Obraz perfekcyjnej kobiety lub idealnego mężczyzny, przedstawiany nam ze wszystkich stron czy to w internecie czy w reklamach budzi w człowieku chęć bycia podobnie idealnym. Żeby zdobyć swój cel spora część ludzi podejmuje różnego rodzaju aktywności.
Uśmiechnięta kobieta

Metody na piękną cerę

Starzenie się cery jest naturalnym procesem. Polega na zmniejszaniu się biologicznej aktywności komórek ciała, zwolnieniu procesów regeneracyjnych i utracie zdolności adaptacyjnych skóry. Decydująca rolę grają tutaj czynniki genetyczne oraz współdziałające z nimi elementy z zewnątrz. Starzenie się skóry jest nie jedynie wynikiem bezpośredniego upływu czasu, ale jest także następstwem działania czynników zewnętrznych a także wewnętrznych.
Zmarszczki

Zmarszczki – jak można współcześnie z nimi faktycznie efektywnie walczyć i zatrzymać upływający czas?

Nie ma chyba osoby, która nie chciałaby pozostać wiecznie młoda. Niestety, nie ma takiej możliwości. Dziś coraz częściej da się zauważyć tendencję do utrzymywania atrakcyjnego wyglądu możliwie jak najdłużej. Powszechne są operacje plastyczne i zabiegi medycyny estetycznej, szczególnie w środowisku osób powiązanych z show biznesem.