Tag Archive: lifting

lifting

kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy i nici lifftingujące oraz inne metody poprawiania wyglądu

Żyjemy w czasach, gdy pierwsze wrażenie to kwestia, która rzutuje na dalszy bieg naszych relacji z światem czy ludźmi. Niespełna trzydzieści lat wstecz istotna była w istocie tylko troska o utrzymanie podstawowych zasad osobistej higieny i utrzymanie poprawnego stanu uzębienia. Obraz perfekcyjnej kobiety lub perfekcyjnego mężczyzny, pokazywany nam ze wszystkich stron czy to w internecie lub w reklamach budzi w ludziach potrzebę bycia tak samo idealnym. Żeby osiągnąć swój cel znaczna część ludzi zabiera się za wszelkiego typu działania.
Uśmiechnięta kobieta

Metody na piękną cerę

Starzenie się cery jest naturalnym procesem. Polega na zmniejszaniu się biologicznej aktywności komórek ciała, zwolnieniu procesów regeneracyjnych i utracie zdolności adaptacyjnych skóry. Decydująca rolę grają tutaj czynniki genetyczne oraz współdziałające z nimi elementy z zewnątrz. Starzenie się skóry jest nie jedynie wynikiem bezpośredniego upływu czasu, ale jest także następstwem działania czynników zewnętrznych a także wewnętrznych.
Zmarszczki

Zmarszczki – jak można współcześnie z nimi faktycznie efektywnie walczyć i zatrzymać upływający czas?

Nie ma chyba osoby, która nie chciałaby pozostać wiecznie młoda. Niestety, nie ma takiej możliwości. Dziś coraz częściej da się zauważyć tendencję do utrzymywania atrakcyjnego wyglądu możliwie jak najdłużej. Powszechne są operacje plastyczne i zabiegi medycyny estetycznej, szczególnie w środowisku osób powiązanych z show biznesem.