Tag Archive: lifting

lifting

Uśmiechnięta kobieta

Metody na piękną cerę

Starzenie się cery jest naturalnym procesem. Polega na zmniejszaniu się biologicznej aktywności komórek organizmu, spowolnieniu procesów regeneracyjnych oraz utracie zdolności adaptacyjnych cery. Decydująca rolę odgrywają tutaj czynniki genetyczne oraz współdziałające z nimi czynniki zewnętrzne. Starzenie się cery jest nie tylko następstwem bezpośredniego upływu czasu, ale jest też następstwem działania elementów zewnętrznych jak też wewnętrznych.
Zmarszczki

Zmarszczki – jak można współcześnie z nimi faktycznie efektywnie walczyć i zatrzymać upływający czas?

Każdy wolałby być wiecznie młody oraz zatrzymać czas. Niestety, nie jest to możliwe. Dzisiaj coraz częściej widać tendencję do utrzymywania atrakcyjnego wyglądu możliwie jak najdłużej. Popularne są operacje plastyczne i zabiegi medycyny estetycznej, w szczególności w środowisku osób powiązanych z show biznesem.
kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy i nici lifftingujące oraz inne metody poprawiania wyglądu

Żyjemy w czasach, gdy pierwsze wrażenie to kwestia, która rzutuje na dalszy bieg naszych relacji z światem czy ludźmi. Niespełna trzydzieści lat wstecz istotna była w istocie tylko troska o utrzymanie podstawowych zasad osobistej higieny i utrzymanie poprawnego stanu uzębienia. Obraz perfekcyjnej kobiety lub perfekcyjnego mężczyzny, pokazywany nam ze wszystkich stron czy to w internecie lub w reklamach budzi w ludziach potrzebę bycia tak samo idealnym. Żeby osiągnąć swój cel znaczna część ludzi zabiera się za wszelkiego typu działania.