Tag Archive: lampa

lampa

images

Terapia światłem oraz jej zalety

Ostatnimi czasy wyjątkowo popularne stały się zabiegi fototerapii. Fototerapia jest naświetlaniem za pomocą odpowiedniego typu światła, które ma właściwości lecznicze i dużo większą moc niż zwyczajne lampki. Umożliwia leczenie depresji wywołanej niedostatkiem słońca w godzinach porannych, zwłaszcza podczas zimy. Niedobór światła może doprowadzać np. do zaburzeń cyklu snu, wahania nastroju, problemów z koncentracją a także nieprawidłowości w rytmie wydzielania hormonów.
depresja

Propozycje lamp do fototerapii w zasięgu ręki

Dzięki nieprzerwanie rozbudowującej się gamie możliwości, jakie są wyjątkowe oraz innoawcjne, wybierać można te najkorzystniejsze. Patrząc na urządzenie takie jak lampa do fototerapii, jest to sprzęt rewelacyjnej jakości spośród dostępnych na rynku. Mnogość rozwiązań oraz indywidualne dopasowanie do potrzeb osób zamawiających to owoc niemałego zaangażowania producenta. Firma stara się dostarczać rozwiązań optymalnych, by zadowalać osoby zamawiające w stu procentach.
jesień

Czym jest coraz popularniejsza fototerapia?

Wśród dostępnych oraz możliwych do nabycia dzisiaj akcesoriów specjalistycznych, takich jak lampa do fototerapii, znaleźć możemy odpowiadające nam całkowicie opcje. Doskonałe możliwości, jakie gwarantuje sprawdzony i polecany przez tak wielu na rynku sprzęt, jak również niewysokie ceny to inwestycja znakomita. Tylko dopracowane w pełni propozycje może dać do dyspozycji klientom producent, dlatego bez obaw można przebierać wśród ofert.
jesień

Smutek to czy depresja?

Nasze życie jest silnie związane z rytmem natury. Kiedy rozkwita, wstępują w nas siły witalne. Ogrania nas wówczas mnóstwo energii, chcemy zdobywać świat. Gdy szykuje się do spoczynku – my również zwalniamy. Obecnie, gdy dni stają się krótsze, niebo jest bardziej zachmurzone a powietrze rześkie, łatwo się przeziębiamy i zauważamy widoczny spadek energii.
słonce

W jaki sposób walczyć z depresją sezonową?

Depresja to choroba, o jakiej od jakiegoś czasu mówi się faktycznie dość poro. Trzeba jednak pamiętać, że depresja sezonowa to schorzenie całkiem odmienne od zwyczajnej wersji tej choroby. Charakteryzują ją bowiem stany obniżonego nastroju, które występują wyłącznie w wyniku niedoborów światła słonecznego, jakie w Polsce da się zauważyć w czasie zimy i jesieni. Zazwyczaj, depresja tego rodzaju mija razem z pojawieniem się większej dawki promieniowania słonecznego. Jak jednakże przetrwać miesiące zimowe, które w Polsce trwają naprawdę dosyć długo? W jaki sposób walczyć z depresją sezonową?