Tag: lalka

lalka

Prawdą jest, że w czasie deszczu dzieci się nudzą

Jest takie powiedzenie, że w czasie deszczu dzieci mogą się nudzić, i będzie w tym dużo racji. Dzieci, jeśli nie mają co robić, to na pewno się nudzą, a najlepszym sposobem na nudę są odpowiednie zabawki. Zabawki, jakie nie znudzą się po godzinie zabawy, będą porządnie wykonane, dzięki czemu przetrwają długie godziny zabawy, a co najważniejsze będą bezpieczne. Dla chłopaków doskonałe będą na przykład najróżniejsze modele samochodów.

Dziecięce trendy

Idealne dla dziecięcego artysty

Kiedy dostrzeżemy, że nasze dziecko uwielbia rysować należy uprościć mu spełnianie się w tym hobby. Chociaż w sumie mnóstwo dzieci kocha malować i jedynie niektóre zostają malarzami, ale kto wie, jaka droga czeka naszego malucha.

Dziecięce trendy

Najciekawsze zabawki z dzieciństwa

Każdy miał swoją ulubioną zabawkę, o której nigdy nie zapomni. Z całą pewnością najnowsze zabawki są inne od tych z poprzedniego wieku. Sklepy pełne kolorowych samochodzików i lalek przyciągają nie tylko najmłodszych.

Dziecięce trendy

W dziecięcym świecie zabawek

Dzieciństwo to niepowtarzalny okres w życiu człowieka. Gdy byliśmy mali, nie docenialiśmy tego niezwykłego okresu, kiedy byliśmy w stanie sypiać do woli ( a i tak budziliśmy się rano!), skakać beztrosko po podwórzu i nie dbać o przyszłość. Te niepowtarzalne lata w oka mgnieniu uciekają. Często jednak dorośli zapominają, jak nadzwyczajny jest to okres w rozwoju malucha. Nasza pociecha właśnie w tym czasie eksploruje świat. Dlatego niezmiernie istotną funkcję w wychowaniu ma zabawa. To dobra droga, by wpoić dziecku reguły w przyjemny sposób.

Dziecięce trendy