Tag Archive: laktacja

laktacja

wzrok

Laserowa korekcja wzroku: zalety i wady

Wady wzroku dotykają już nieomal połowy Polaków. Potrzebujesz na zawsze zdjąć okulary czy soczewki kontaktowe? Laserowa korekta wzroku naprawia wzrok oraz przywraca całkowitą ostrość spostrzegania. Wady wzroku robią się coraz bardziej powszechną dolegliwością dzisiejszej cywilizacji. Okuliści alarmują, iż już niemal połowa Polaków cierpi na krótkowzroczność. Wielu z nich marzy o tym, żeby pozbyć się binokli albo szkieł kontaktowych oraz móc zauważać wszystko w zupełnej ostrości. Obecnie możność całkowitego pozbycia się wady wzroku przynosi tylko laserowa korekcja wzroku.
dziecko

Bycie matką współcześnie – atrakcyjne produkty wskazane dla wszystkich mam

W dwudziestym pierwszym wieku bycie matką zalicza się do trudniejszych działań niż dawniej, lecz pomału pojawia się też coraz więcej wygód, które mają na celu umożliwienie tej momencie ważnej w życiu mamy. Dzięki danym pieczołowicie dobranym przedmiotom codziennego użytku te czynności jak karmienie piersią, przewijanie lub układanie do snu dziecka umie nie wyłącznie stać się lżejsze, lecz też jest w stanie nieco uatrakcyjnić macierzyństwo.
dziecko

W jaki sposób zaplanować początkowy miesiąc w domku po powrocie z oddziału położniczego?

Pierwszy czas po powrocie z maluchem do własnego domku jest niezwykle trudnym czasem, pomimo niesamowitej radości którą odczuwamy z powodu nowo przybyłego lokatora. Dobrze gdyby w tym początkowym okresie znalazł się ktoś, kto może pomóc młodej matce ponieważ może jej być ciężko w tym początkowym trudnym okresie opieki nad niemowlaczkiem. Nim młoda mama dojdzie do formy po porodzie niezastąpiona może okazać się pomoc najbliższych członków rodziny. W dojściu do siebie mogą okazać się pomocne właściwe ćwiczenia (gdy już lekarz na to zezwoli), odpowiednia ilość odpoczynku czy również karmienie dziecka naturalne, które nie tylko dobrze przysłuży się wpłynie na dziecko, ale również i mamie pomoże w krótszym czasie wrócić do dobrej formy.