Tag Archive: kurz

kurz

odkurzacz

Odkurzacze centralne jako rozwiązanie komfortowe – sprawdź na ten temat nieco więcej

Odkurzacze centralne to rozstrzygnięcie komfortowe i bezpieczne. Jednostka centralna tworzy się z napędu, oraz oddzielacza zanieczyszczeń i zbiornika na kurz. Różnią się one pomiędzy sobą sposobami konstrukcyjnymi, parametrami technicznymi, metodą filtracji powietrza, głośnością, formatem, ceną i czasem gwarancji. Niektóre z tych parametrów w istotny sposób oddziałują na postać i wydajność odkurzania. Centralny odkurzacz nie tylko czyni sprzątanie o wiele łatwiejszym i szybszym, lecz także zezwala usunąć groźne dla alergików roztocza i kurz.
Okulista

Dbaj o swój wzrok

Od dziecka należy każdemu krajanowi wpajać zasadę, że o wzrok musi się dbać. Na wzrok czyha wiele zagrożeń. Wielu Polaków narzeka na groźne schorzenia oczu, takie jak np. jaskra. Tak jak w przypadku innego gatunku dolegliwości, kluczowe jest regularne kontrolowanie formy oczu u okulisty. Jeżeli interesuje cię badanie wzroku w Cieszynie czy w innym ośrodku miejskim, w sieci dostaniesz wszelkie wymagane informacje. Można także spytać o to doktora rodzinnego.
Oczyszczacz powietrza - airnaturel.pl

W jaki sposób możemy pozbyć się roztoczy

Prawie 50procent populacji krajów wysoce uprzemysłowionych choruje na wielorakiego rodzaju uczulenia. Jest to powodowane głównie znacznym zanieczyszczeniem powietrza, ale również spadkiem odporności organizmu ludzkiego. Najczęstszą alergią jest reakcja alergiczna na roztocza kurzu domowego. Roztocza to malutkie pajęczaki, które to znakomicie czują się w cieple. Ich obecność bywa źródłem wielu kłopotów ze zdrowiem, zaś walka z roztoczami to prawdziwa mitręga.