Tag Archive: kurz

kurz

odkurzacz

Odkurzacze centralne jako rozwiązanie komfortowe – sprawdź na ten temat nieco więcej

Odkurzacze centralne to rozwiązanie wygodne i bezpieczne. Jednostka centralna składa się z napędu, oraz oddzielacza zanieczyszczeń i pojemnika na kurz. Różnią się one pomiędzy sobą sposobami konstrukcyjnymi, parametrami technicznymi, sposobem filtracji powietrza, głośnością, średnicą, ceną i czasem gwarancji. Poniektóre z owych parametrów w znaczący sposób oddziałują na jakość i wydajność odkurzania. Centralny odkurzacz nie tylko sprawia sprzątanie w dużym stopniu łatwiejszym i szybszym, lecz również zezwala usunąć groźne dla uczuleniowców roztocza i kurz.
Okulista

Dbaj o swój wzrok

Od dziecka trzeba każdemu Polakowi wpajać regułę, że o oczy należy dbać. Na te organy czyha mnóstwo zagrożeń. Sporo Polaków choruje na ciężkie dolegliwości oczu, takie jak np. jaskra. Tak jak w wypadku innego gatunku schorzeń, pomocne jest regularne kontrolowanie stanu oczu u okulisty. Jeżeli interesuje cię badanie wzroku w Cieszynie czy w innym ośrodku miejskim, w sieci znajdziesz przydatne informacje. Można także spytać o to swojego lekarza rodzinnego.
Oczyszczacz powietrza - airnaturel.pl

W jaki sposób możemy pozbyć się roztoczy

Prawie 50procent populacji krajów wysoce uprzemysłowionych choruje na wielorakiego rodzaju uczulenia. Jest to powodowane głównie znacznym zanieczyszczeniem powietrza, ale również spadkiem odporności organizmu ludzkiego. Najczęstszą alergią jest reakcja alergiczna na roztocza kurzu domowego. Roztocza to malutkie pajęczaki, które to znakomicie czują się w cieple. Ich obecność bywa źródłem wielu kłopotów ze zdrowiem, zaś walka z roztoczami to prawdziwa mitręga.