Tag Archive: kurtki

kurtki

Wieszaki na ubrania

Odpowiednie meble do szatni

Szatnia czy to w szkołach podstawowych jak również w przedszkolu jest dość specyficznym miejscem, bo w sumie pierwszym, do którego kierują swoje kroki mali adepci nauki po przybyciu do szkoły. Najważniejsze to by meble do szatni były w odpowiedni sposób dobrane. Jak wiemy w szkołach najczęściej w szatni są tylko wieszaki na kurtki i bywa, że są też ławeczki. W przedszkolach oraz żłobkach jednak są szafki, do których można włożyć obuwie na przebranie, albo np. pościel, bo jak wiemy dzieci w trakcie dnia śpią.
extreme-hobby-lech-poznań-obrazek

Extreme Hobby – odzież dla pasjonatów sportu

Linia odzieży Extreme Hobby adresowana jest przeważnie do jednostek aktywnych i pasjonatów sportów, zarówno zwykłych, jak także ekstremalnych. W ofercie marki Extreme Hobby znajdą coś dla siebie też kibice przeróżnych sportów, między innymi piłki nożnej czy siatkówki. Marka ma niesłychanie wielki wybór odzieży, jaka charakteryzuje się fenomenalną jakością i niezmiernie solidnym stworzeniem.
niemowlak

Czemu wędrówki na świeżym powietrzu są tak ważne dla każdego malucha.

Gdy w rodzinie pojawia się potomek, młodzi rodzice dowiadują się, że chociażby się waliło i paliło, codziennie trzeba wychodzić na spacer. Ciężko się dziwić, że pojawia się pytanie: po co?

Przechadzka to głównie duża dawka tlenu dla dziecka. Dotleniony organizm prawidłowo działa, mózg lepiej się rozwija, na twarzy pojawiają się zdrowe rumieńce. Jeśli maleństwo na spacerze śpi, oddycha spokojnie i głęboko, co sprzyja dotlenieniu, a ruch na świeżym powietrzu służy mu jeszcze bardziej.

Snowboard, kolekcja ubrań sportowych CROPP

Nieprzemakalne, unikalne oraz wystrzałowe kurtki snowboardowe.

Kiedy spadnie śnieg fani śnieżnych szaleństw już zacierają ręce by pojechać na stoki. Aczkolwiek zanim to zrealizują powinni się właściwie do tego przyszykować. Po pierwsze bezwzględnie należy sprawdzić sprzęt. Począwszy od nart lub deski snowboardowej zakończywszy na ubraniu, ochraniaczach i kubku na gorącą kawę. Jak musi wyglądać prawidłowo przygotowany fan zimowych szaleństw?