Tag: kulturystyka

kulturystyka

Suplementy mogą przynieść również wiele korzyści

Często można spotkać się z kategorycznym stwierdzeniem, iż substancje odżywcze, które przyjmowane są przez kulturystów, jak i także czasami przez osoby zachodzące na siłownię są niedobre oraz iż spowodują więcej złego aniżeli pożytku, a co się z tym łączy, należy je wycofać ze sprzedaży. Prawda mimo wszystko jest taka, iż one, tak jak wszystko inne, mają swoje dobre i negatywne strony, a jedynie od nas będzie zależało, w jaki sposób będą oddziaływały na nasz organizm.

Fit

Dochodzenie do zdrowia po urazie

Wypadek zwykle dzieli nasze życie na to „przed” i „po”. Rehabilitacja pozwala nam jednak wrócić do życia sprzed wypadku.
Jakie kryteria wziąć pod uwagę przy poszukiwaniu rehabilitanta czy fizjoterapeuty?
W przypadku dolegliwości związanych z wypadkiem musimy szukać rehabilitantów wykonujących metody lecznicze które odpowiadają dokładnie naszym urazom. Osoby poszukujące zabiegów odprężających, np. masaży oczekują zupełnie innych efektów niż np. osoby z osoby z urazami.
Sprawdźmy kompetencje, gdyż nie każde złoto co się świeci, jak mówi nam znane przysłowie.

Fit

Wysokiej postaci produkty dla sportsmenów

Na naszym rynku jest dużo wyrobów, jakie są bardzo przydatne dla naszych sportowców oraz dopomagają im osiągnąć wyśniony wizerunek. Jednakże trzeba zawsze pamiętać o tym, że tego wariantu odżywki powinno się przyjmować z głową. No, bo powszechnie wiadome jest, że to, co dla jednego sportowca jest wyśmienite, dla drugiego nie koniecznie musi takie być. Nader ważne jest, żeby przy regularnych treningach w diecie ewentualnego sportowca nie brakło odżywek białkowych, jakie jak wiadomo powstają na bazie różnorodnego rodzaju białek.

Fit