Tag Archive: ksero

ksero

ulotki

Dostajemy je z każdej strony – co wiedzieć odnośnie do ulotek?

Każdy z nas dostał kiedyś ulotkę. Nie zawsze taka ulotka jest potrzebna, ale czasem zdarzało się, że otrzymywaliśmy ulotkę, która okazała się przydatna. Ogółem prezentuje się, to tak że niemalże na każdym rogu ulicy większego miasta jest jakaś osoba z ulotkami. Jednak wszyscy mamy świadomość też, że często ulotki, które rozdaje się niemalże z automatu są wyrzucane do śmietnika. Czemu ulotki są wyrzucane? Bo ludziom brakuje czasu i chęci na to, żeby zerknąć na ulotkę. Sporo osób w ogóle nie bierze od nikogo ulotki, bo po przejściu bardziej ruchliwym deptakiem można mieć zapakowaną całą torebkę lub cały neseser przepełniony makulaturą.
druk, drukarnia

Dobre usługi poligraficzne oraz drukarskie – zakres usług

Usługi poligraficzne to coś dużo więcej, niż zwykłe ksero, choć jest to znacznie popularna czynność. W sprawnie wyposażonym punkcie poligraficznym spotykane jest również drukowanie obrazów na płótnie, skanowanie wielkoformatowe, plotowanie, a oprócz tego – robienie ładnych, gustownych wizytówek, folderów reklamowych, restauracyjnych menu bądź intrygujących plakatów.
punkt ksero na uczelni

Kopiowanie książek jest ciągle bardzo popularne wśród studentów, choć dużo tekstów jest obecnie dostępnych również w formie elektronicznej

Kiedy dwójka studentów zauważa na drodze zapisaną kartkę papieru, to wówczas jeden z nich pyta, czy to faktycznie coś istotnego, a drugi mówi, że nie wie, ale z pewnością warto wspomniany dokument skopiować – taką historyjkę można było paręnaście lat temu usłyszeć od młodych studentów.
kopiowanie materiałów

Wizytówki – w jakim miejscu znaleźć idealne dla siebie

Trudno obecnie dokonać wyboru ksera mając do dyspozycji potężną liczbę punktów ksero. Ilość rzeczy, które zazwyczaj trzeba wydrukować czy skserować przyprawia nieraz prawie o ból głowy. Ksero wielkoformatowe Wrocław czy jakaś odmienna usługa? Czy priorytetem jest dobra cena czy może bardziej jakość usługi? W nowym tysiącleciu wybór odpowiednich drukarni czy punktów ksero nie bywa nigdy zwyczajowo kwestią prostą.
Kserokopiarka, urządzenia biurowe

Ksero

Wynalezienie druku przez Gutenberga z pewnością było największym odkryciem epoki renesansu. Niełatwo przychodzi nam sobie wyobrazić, iż przed tym wydarzeniem, ręczne przepisywanie Biblii trwało około czterech lat. Dzieło Gutenberga pozwalał powielać tysiące stron każdego dnia, a dostępność książek przyspieszyła obieg informacji tym samym upraszczając drogę do zdobycia wykształcenia. Obecnie, ponad 500 lat później podobne sukcesy zawdzięczamy kserokopiarce, która to w pewnym sensie nawiązuje do odkrycia Gutenberga.
Tusz do drukarki

Nowoczesna drukarnia – wykonywane usługi

Rozmaite usługi w postaci wykonywania wydruków i inne tego typu są aktualnie niezwykle często poszukiwane. Przede wszystkim potrzebne są studentom, którzy nie posiadają drukarki i kserokopiarki, a muszą przykładowo wydrukować referat. Niezwykle popularną usługą jest również kserowanie. Studenci i uczniowie kserują notatki i fragmenty książek, z których się uczą.