Tag Archive: korporacje

korporacje

Warszawska, majowa konferencja o dociepleniu obiektów zabytkowych od wewnątrz

Wzór przemysłu

Apple – gigantyczna korporacja, która projektuje komputery i smartfony, jest aktualnie najzamożniejszą firmą na świecie. Donośny sukces firmy, którą założył słynny Steve Jobs, ma źródło w czymś, co zwie się się oryginalny wzór przemysłowy. Każdy zauważy, że towary Apple mocno odznaczają się świetnym designem. To prawdziwa zasługa byłego szefa Apple, który cechował się wręcz szałem na punkcie szczegółów. W latach 80 na sklepowych półkach pojawił się Macintosh, niewielki pecet, który był bardzo wygodny dla domowego użytkownika. Kolejne projekty nie były już tak świetne.
Staroświecki telefon

Wypatrujesz odkrywczej pracy? Zostań telefonistką!

Ostatnimi czasy pojawiło się wiele nowych fachów, które wcześniej nie istniały. Ekspert od HR, programista czy grafik komputerowy – są to dziedziny stosunkowo nowe na rynku. Istnieją również profesje, które znamy od dekad, lecz od niedawna troszeczkę odmieniły swój wymiar. Mowa tutaj o telefonistkach obsługujących system call center. Jak rozwijała się praca persony siedzącej na telefonie? Czy da się godnie zarobić na takiej branży? Kto może się jej podjąć i czy ciężko ją znaleźć?
Branża IT

Jakie zalety ma oprogramowanie tworzone na zamówienie?

W różnych portalach w Internecie bardzo często można zobaczyć ogłoszenia o pracę, które są dodane w stu procentach po angielsku. Osoby, jakie wyśmienicie się porozumiewają w tym języku, nie mają żadnego problemu z ich odczytaniem. Warto jednak zwrócić uwagę także na to, że niektóre profesje oczekują tego, aby doskonale mówić w obcym języku.