Tag Archive: korporacje

korporacje

Staroświecki telefon

Wypatrujesz odkrywczej pracy? Zostań telefonistką!

Ostatnimi laty pojawiło się kilka nowych fachów, które do niedawna nie występowały. Specjalista od HR, programista czy grafik komputerowy – są to dziedziny zupełnie nowe na rynku. Istnieją również zawody, które znamy od dekad, lecz od niedawna troszeczkę zmieniły swój wymiar. Mówimy tutaj o telefonistkach obsługujących system call center. Jak ewoluowała profesja persony zarabiającej na telefonie? Czy da się godnie zarobić na takiej pracy? Kto może się nią zająć i czy ciężko ją zdobyć?
Branża IT

Jakie zalety ma oprogramowanie tworzone na zamówienie?

W różnych portalach w Internecie bardzo często można zobaczyć ogłoszenia o pracę, które są dodane w stu procentach po angielsku. Osoby, jakie wyśmienicie się porozumiewają w tym języku, nie mają żadnego problemu z ich odczytaniem. Warto jednak zwrócić uwagę także na to, że niektóre profesje oczekują tego, aby doskonale mówić w obcym języku.
Warszawska, majowa konferencja o dociepleniu obiektów zabytkowych od wewnątrz

Wzór przemysłu

Apple – światowa firma, która projektuje pecety i inne sprzęty, jest aktualnie najzamożniejszą firmą na świecie. Wielki sukces firmy, którą zainicjował niedościgniony Steve Jobs, ma źródło w czymś, co nazywa się atrakcyjny wzór przemysłowy. Każdy widzi, że produkty Apple silnie wyróżniają się świetnym projektem. To ogromna zasługa byłego szefa Apple, który cechował się wręcz szałem na punkcie szczegółów. W latach 80 w sklepach pojawił się Macintosh, domowy pecet, który był komfortowy dla domowego użytkownika. Kolejne wyroby nie były już tak świetne.