Tag: Komórka

Komórka

Jak pomóc swojej wątrobie? Poznaj dostępne leki na jej regenerację

Święta lub inne uroczystości to okres, kiedy zazwyczaj odstępujemy od diety i zajadamy się smakołykami, wielokrotnie zawierającymi niemałe ilości tłuszczu lub cukru. Nie odmawiamy sobie kolejnego kawałka smakowitej pieczeni albo pysznie wyglądającego tortu, bo przecież normalnie nie zjadamy tak dużo, więc raz na jakiś czas możemy sobie pozwolić. Niestety nasza wątroba niechętnie się z nami zgadza, często się sprzeciwiając, co przejawia się wzdęciami, bólami oraz innymi przykrymi dolegliwościami. Wtedy najlepszą pomocą – oczywiście poza odpuszczeniem sobie następnej dokładki – będą odpowiednie lekarstwa, jakich celem jest regeneracja wątroby.

Fit

Bezoperacyjny lifting okolic twarzy? W tej chwili to możliwe!

W tej chwili wiele pań jak i panów decyduje się na lifting twarzy. Chcą wyglądać młodziej, lepiej. Jednakże mnóstwo osób też nie jest w stanie zdecydować się na tego typu zabieg, ponieważ straszliwie boją się operacji, jaka temu towarzyszy. Mamy dla nich świetne rozwiązanie.

Trendy w urodzie

Metody na przedświąteczną promocję

Okres przed świętami jest dla sprzedawców czasem wzrostu przychodów. Tradycyjnie w tymże okresie staramy się sprawić ważnym dla nas ludziom przyjemność. Naturalnie można samemu stworzyć podarek dla mamy. Można jednak wykorzystać ten okres na zakupienie praktycznych, nieodzownych rzeczy.

Style