Nowe kolekcje

Kobieta bez butów

Jakość czy design – na co zwracać uwagę kupując buty?

Bardzo dużo osób myśli nad tym, co przede wszystkim brać pod uwagę przy zakupie butów. Niewątpliwie dla większości z nas niezwykle istotne są kwestie wyglądu. I nie powinno to dziwić, przecież obuwie jest jednym z najistotniejszych elementów naszej garderoby. Z drugiej jednak strony powinniśmy wiedzieć o tym, że od odpowiedniego obuwia zależy nasza wygoda a także zdrowie naszych stóp.
apaszka

Apaszki, czyli ozdabiające strój modne akcesoria

Niezależnie od pory roku, pogody, okazji szaliki, apaszki i chusty są często lubianymi dodatkami uzupełniającymi damski i nie tylko image. Są to różnego rodzaju: szale, szaliki (jedwabne, kaszmirowe, bawełniane, wełniane, jedwabiu, kaszmiru czy z wełny), chusty, chustki, apaszki, rękawiczki, odpowiednio dobrane do ubioru nakrycia głowy, paski i różnego rodzaju biżuteria.
okulary przeciwsłoneczne dolce&gabbana

Kupowanie dodatków do ubrań w internecie? Sprawdź, czego unikać!

W dzisiejszych czasach w internecie można kupić praktycznie wszystko – wystarczy jedynie wiedzieć, gdzie dokładnie szukać. Ty także zdecydowanie przynajmniej od czasu do czasu kupisz coś w sieci – to fantastyczny sposób na zaoszczędzenie nie tylko dużej ilości czasu, ale także pieniędzy – rzeczy w sklepach internetowych zazwyczaj są bowiem o wiele tańsze niż te same rzeczy w sklepach tradycyjnych.
Buty męskie

Obuwie dla mężczyzny, o czym nie należy zapominać, czego unikać.

Panowie powinni mieć świadomość, ze ich buty świadczą o nich. Z tego powodu za każdym razem powinni mieć na sobie czyste buty. Najlepiej też, żeby obuwie pasowało do stroju mężczyzny. Ogólnie obuwie męskie jest dość zróżnicowane, więc uda się znaleźć dla siebie coś właściwego, trzeba tylko poszukać. Mężczyźni poza tym powinni pamiętać, że w ich szafach muszą znaleźć się porządne pantofle, trampki albo inne obuwie sportowe, buty na zimę oraz buty na lato.