Tag: katar

katar

Naturalne sposoby na walkę z przeziębieniem w ciąży

W okresie ciąży odporność organizmu jest pomniejszona, dlatego znacznie łatwiej jest się przeziębić, szczególnie w okresie zimowym i wczesną wiosną. Jeśli spodziewamy się potomka i złapią nas pierwsze objawy choroby – drapanie w gardle, katar, czy gorączka – nie czekajmy i szybko wyciągnijmy artylerię. Metody naturalne, to efektywne i bezpieczne sposoby na przeziębienie w ciąży.

Fit

Homeopatia – właściwy sposób na zdrowie?W jaki sposób posiadać zdrowe gardło i nie chorować

Garść porad dotyczących zdrowia: jednakowoż należy pamiętać, że nigdy nawet najbardziej genialny tekst umieszczony w serwisie zdrowotnym nie jest w stanie zastąpić lekarza. Niby wiadomo: często narzekamy na stan usług oferowanych przez krajowych lekarzy, lecz ogólnie są oni pod dosłownie wszystkimi względami w czołówce. Choć to prawda, iż tak czy siak standard naszych lekarzy mógłby być dużo wyższy. Jednak naturalnie warto poszukać rad zdrowotnych w Sieci, bo w sumie gdybyśmy mieli regularnie chodzić po doktorach, kolejki do specjalistów byłyby jeszcze dłuższe. A więc skupmy się może na metodach leczenia kataru i bólu gardła. Bardzo denerwujące schorzenia.

Fit

Powszechna dostępność parafarmaceutyków na najczęstsze przypadłości sprawia, że do lekarza nie chodzimy zbyt często

Spis dolegliwości, które staramy leczyć samodzielnie jest dość długi i bez przerwy się wydłuża. Tygodnie, a nawet lata trwa czekanie na wizytę u specjalisty. Kolejnym powodem do unikania gabinetów w publicznych przychodniach bywa niechęć, by tak powiedzieć, ogólnoludzka, do miejsc, które w jakiś sposób kojarzą się z zastrzykami i innymi bolesnymi zabiegami. A czasem choroby jesteśmy w stanie wyleczyć samodzielnie, ponieważ wcale nie są zagrożeniem dla życia.

Fit