Tag Archive: katar

katar

Kiedy dusza choruje

Naturalne sposoby na walkę z przeziębieniem w ciąży

Gdy spodziewamy się dziecka odporność organizmu jest mniejsza, dlatego znacznie łatwiej jest złapać przeziębienie, szczególnie w okresie zimowym i wczesną wiosną. Jeśli spodziewamy się dziecka i dopadną nas pierwsze objawy choroby – podrażnienie gardła, katar, czy gorączka – nie czekajmy i od razu wyciągnijmy artylerię. Domowe metody, to skuteczne i wypróbowane sposoby na przeziębienie w ciąży.
lekarz

Homeopatia – właściwy sposób na zdrowie?W jaki sposób posiadać zdrowe gardło i nie chorować

Trochę rad typowo zdrowotnych: jednak trzeba pamiętać, że w żadnym przypadku nawet najbardziej genialny tekst umieszczony w serwisie zdrowotnym nie jest w stanie zastąpić lekarza. Wiadomo: często uskarżamy się na jakość usług wykonywanych przez akurat krajowych lekarzy, ale generalizując są oni pod dosłownie wszystkimi względami w czołówce. Chociaż to prawda, iż i tak standard naszych doktorów mógłby być o wiele wyższy. Jednakowoż naturalnie warto poszukać rad zdrowotnych drogą internetową, ponieważ w sumie gdybyśmy mieli codziennie chodzić po doktorach, legendarne kolejki do specjalistów byłyby jeszcze dłuższe. A więc skupmy się być może na metodach wyleczenia kataru oraz bólu gardła. Bardzo denerwujące schorzenia.
lekarz

Powszechna dostępność parafarmaceutyków na najczęstsze przypadłości sprawia, że do lekarza nie chodzimy zbyt często

Spis chorób, które usiłujemy leczyć samodzielnie jest w miarę długi i cały czas się wydłuża. Tygodnie, a nawet lata trwa oczekiwanie na wizytę u specjalisty. Jeszcze jednym powodem do omijania gabinetów w ośrodkach zdrowia bywa niechęć, by tak rzec, ogólnoludzka, do miejsc, które w jakikolwiek sposób łączą się z zastrzykami i pozostałymi mało przyjemnymi zabiegami. A czasem dolegliwości możemy wyleczyć samodzielnie, gdyż wcale nie są niebezpieczne dla życia.