Tag: higiena

higiena

Dbajmy o uzębienie, aby jak najdłużej cieszyć się pięknym uśmiechem

Zatrzymanie naszego zdrowia w odpowiednim stanie jest naszym naczelnym życiowym celem. Na pewno każdy z nas zdążył przekonać się o fakcie, że niedysponowanie dobrym zdrowiem jest nam w stanie często znacznie uprzykrzyć działanie w otaczającym nas środowisku.

Fit

Jak właściwie zapobiegać częstym chorobom zębów i jamy ustnej?

Żeby długo radować się uroczym uśmiechem oraz zdrowymi zębami nie wystarczy je myć po jedzeniu. Według powszechnej opinii jednym z najgroźniejszych i najczęstszych zagrożeń dla zębów jest próchnica. Jednak okazało się, że częściej atakuje nasze uzębienie parodontoza. Jakie są jej najczęstsze objawy? Jak jej zapobiegać? Czy można ją wyleczyć?

Fit

Idealny zestaw do pielęgnacji naszych zębów

Większa część ludzi odpowiednio dba o czystość jamy ustnej, a mimo to tworzą się różnego typu problemy, z którymi nie jesteśmy w stanie sami sobie dać rady. Nic nie dają nam wtedy żadne pasty i jedna wizyta u stomatologa w tego typu przypadku również nie pomoże. Jednak to właśnie dentysta będzie w stanie nam polecić na przykład irygatory waterpik, które dzięki nowatorskie podejście do problemów związanych z dziąsłami są w stanie w krótkim okresie zmniejszyć nasz problem lub sprawią, że całkiem zniknie.

Fit

Problemy młodych mam po porodzie naturalnymi siłami, jak w tego typu sytuacjach pomaga operacja krocza.

Poród siłami natury spowodować może znaczne uszkodzenia w organizmie kobiety, jakie w późniejszym okresie czasu mogą przyćmić radość z macierzyństwa i ogólny komfort życia. Mogą mieć również ogromne znaczenie na seks i czerpanie z tego radości, a niestety problem ten dotyka wielu pań. Ocenia się, że blisko dziewięćdziesiąt procent porodów może się zakończyć mniejszymi lub większymi uszkodzeniami dróg rodnych.

Fit

Boisz się dentysty? Dowiedz się, w jaki sposób trafić do doświadczonego specjalisty

Obawa przed dentystą dotyczy niemałej grupy ludzi oraz mimo pozorów nie tylko dzieci. Wielu dorosłych wzdryga się na myśl, że będą zmuszeni usiąść na fotel dentystyczny, otworzyć usta i poddać się borowaniu bądź co gorsze wyrwaniu zęba, którego nie da się już wyleczyć. Jeśli i ciebie przed każdą wizytą ogarnia ogromny niepokój, powinieneś wyszukać gwarantowanego specjalistę, do jakiego może nie będziesz chodzić chętnie, lecz na pewno przestaniesz się niepokoić. Jak to zrobić?

Fit

Pianka czy żel do golenia? Jak dokonać dobrego wyboru oferującego komfort i atrakcyjny wygląd?

Wygląd obecnie jest elementem, na który bardzo często zwraca się uwagę także w kwestii panów. Ma to związek z tym, że jest to element, który odpowiada za pierwsze wrażenie. O tym, że dobrze jest o nie dbać, możemy dowiedzieć się sami widząc pierwszą osobę, której uroda przykuwa naszą uwagę. Wyobraźmy sobie wtenczas, jak ona by wyglądała, gdyby ubrała się w pierwsze lepsze ubrania, nie skorzystała z wizyty u fryzjera itp. Chwila na analizę zmian powinna utwierdzić nas w przekonaniu, że również panowie powinni zadbać o atrakcyjny wygląd. Jednym z najważniejszych elementów w higienie mężczyzny jest dbanie o zarost, a przede wszystkim częste jego golenie. W tym przypadku warto dołożyć wszelkich starań ku temu, aby odpowiedzieć sobie na pytanie odnośnie tego czy lepsza dla mężczyzn będzie pianka czy żel do golenia?

Nowe kolekcje Trendy w urodzie

Wstydliwe dolegliwości i sposoby ich leczenia. Jak radzić sobie z hemoroidami?

Nikt z nas nie lubi opowiadać o tym, że cierpi na jakąś dolegliwość, szczególnie, kiedy jest ona dość przykra. Jednakże najczęściej kiedy pokonamy już strach i wstyd i podejmiemy kroki w kierunku leczenia okazuje się, że jest ono do zniesienia. Jeżelipodejrzewamy u siebie żylaki odbytu, bo zauważyliśmy u siebie nieprzyjemne objawy (po prostu boli, swędzi i piecze), powinniśmy bez zwlekania udać się do proktologa.

Fit

Dozowniki do detergentów płynnych – które warto wybrać?

Nie ulega wątpliwości, że pomieszczeniem w domu, bądź mieszkaniu, w jakim trudno utrzymać nieskazitelność i higienę bywa łazienka. Używanie dobrych środków do dezynfekcji zezwala ustrzec się wnoszenia bakterii, które mogą przyczynić się do chorób.

Fit

Na problemy związane z jamą ustną jedynym, pomocnym lekarstwem jest wizyta u stomatologa

Troska o uzębienie jest jednakowo znacząca jak dbanie o dłonie, ubiór czy uczesanie. Aktualnie piękny, śnieżnobiały uśmiech jest reklamą, która potrafi przyciągnąć do siebie ludzi. Chroniąc w związku z tym uzębienie przez mnogimi uszkodzeniami wywoływanymi gorącym albo lodowatym jedzeniem, kolorowymi napojami czy słodkimi przysmakami trzeba nie jedynie prawidłowo je szczotkować i korzystać z dobrych preparatów.

Style

Ujmujący uśmiech patentem na szczęście

Wszyscy dobrze wiemy, że w obecnych szalonych czasach atrakcyjny wygląd ma wyjątkowo duże znaczenie. Nienaganna aparycja jest wymagana w wielu profesjach, stąd też musimy ciągle dbać o nasze ciało. Dlatego mnóstwo Polaków chce przestawić się na zdrowszy styl życia. Co raz częściej odstawiamy niezdrowe używki, jak na przykład kawa, papierosy, czy napoje alkoholowe.

Fit

Higiena osobista jako czynnik który warunkuje prawidłowe kontakty międzyludzkie

Higiena ciała od zarania dziejów jest ważnym czynnikiem tego, jak będzie się widzianym przez otoczenie. To, czy będzie się pachnąć przyjemnie, chociaż niekoniecznie najdroższymi perfumami, czy właśnie intensywnym zapachem będzie się chciało przyćmić własne niedociągnięcia w zakresie tej dość intymnej bądź co bądź sferze, stanowi o poziomie i relacjach międzyludzkich takiej osoby z innymi.

Fit Trendy w urodzie

Jakimi metodami wypielęgnować ładną brodę?

W ciągu kilku ostatnich lat możemy odnotować ciekawe zjawisko społeczne – mianowicie, kwestia dotyczy męskiego zarostu. O ile jeszcze jakiś czas temu brak brody wskazywał na zachowywanie higieny i dbanie o własny wygląd, to obecnie możemy zaobserwować tendencję w kierunku zapuszczania brody.

Fit Trendy w urodzie

Ortodonta, dentysta – to znaczy jak troszczyć się o własne uzębienie?

Zęby to wizytówka jego posiadacza. Dla jednych mniej, dla drugich bardziej istotne jest dbanie o nie. Jedno jest murowane, dziś zwraca się specjalną uwagę na to jak wyglądamy. Wyobraźcie sobie niemniej, że pomimo tego jak wyglądamy namacalnie, uśmiechając się trwonimy na wartości jedynie dlatego, że przestaliśmy dbać o nasze uzębienie.

Fit