Tag: gust

gust

Starajmy się ubierać trochę bardziej godnie!

Moda nie jest nauką, zatem nie ma w tym temacie w zupełności obiektywnych praw. Rozchodzi się o to, że autentycznie wszyscy mamy całkowite prawo ubierać się dokładnie tak jak pragniemy. I generalnie w każdym przypadku mamy sporo racji, bo przecież kto rzekł, iż na ten przykład różowe spodenki meskie są niefajne? Choć trzeba wiedzieć, że ludzie to tylko ludzie, to znaczy jesteśmy zwierzętami stadnymi, przyszło nam żyć w społeczeństwie, które uwielbia oceniać innych osób. To powoduje, iż należałoby w umiejętny sposób przestrzegać społecznych norm. W owym tekście o tym jak ładnie się ubrać, najzwyczajniej w świecie godnie. Zapamiętajmy, że choć jesteśmy wolnymi jednostkami, nigdy nie możemy ignorować zasady ubierania się!

Nowe kolekcje

Markowe kosmetyki to idealny prezent

Perfumy paco rabanne przedstawiają nam świetną jakość

Każdy lubi pięknie pachnieć, gdyż posiadamy pewność, że w dużej mierze, to właśnie zapach zwraca na nas uwagę innych ludzi. Przez to także tak uważnie dobieramy właściwe dla siebie perfumy, chcąc mieć świadomość, że sami będziemy się odpowiednio czuć w ich mgiełce.

Trendy w urodzie

Księgarnia – sklep nie tylko dla bibliofilów

W dzisiejszych czasach niezwykle mało ludzi czyta nowele. Zostały one zastąpione przez odmienne, prostsze w zrozumieniu rozrywki. Filmy, telewizja, a zwłaszcza internet zabierają nam cały, wolny czas, książką zostawiając jedynie wolne momenty na wakacjach czy w pociągu. Jednak to także nie zawsze, bo w końcu możemy też łatwo zakupić gazety czy krzyżówki. Z tego powodu w księgarniach, zarówno tych wirtualnych jak i stacjonarnych, możemy obecnie znaleźć cały przekrój odmiennych artykułów.

Nowe kolekcje

Upominek dla babci – co kupić?

W naszym kraju nadal kultywowany jest bardzo miły zwyczaj wręczania upominków
Prezenty chyba od zawsze były symbolem pamięci, świadczyły też o tym, że obdarowywana przez nas osoba jest dla nas ważna, że ją szanujemy, kochamy.
Z tej racji warto raz jeszcze zastanowić się nad tym, czy my sami przestrzegamy dobrych manier przy wręczaniu prezentów, czy nasze upominki są dobrze przemyślane i czy nie tracą swojej roli, czyli czy cieszą osobę obdarowywaną. Jeżeli z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że wszystkie te kryteria nasze prezenty spełniają, to jesteśmy na dobrej drodze. Niestety chyba każdy z nas słyszał już co nieco o nietrafionych podarkach i o tym, że często trafiają one na strony internetowe w celu sprzedania. Taki los prezentu to smutny los, którego lepiej jest uniknąć. Warto z góry przewidzieć, co ucieszy osobę, którą chcemy obdarować.

Nowe kolekcje

Biżuteria – konieczny szczegół w każdej kreacji

Na obecną chwilę ludzie kierują niezwykłą atencję na wygląd. Moda jest dla nich nadzwyczaj ważna i powszednie stylizacje mają w sobie wiele szczegółów prezentowanych na pokazach mody.

Nowe kolekcje

Zatroszcz się o modny ubiór swojego maleństwa, czapeczka na wiosnę niezaprzeczalnie będzie niezbędna

W zasadzie każda matka jest przygotowana na nadejście następnej pory roku na parę miesięcy do przodu. W związku z tym nie będziemy rekomendować Ci już czapek na zimę, aczkolwiek czapeczki na wiosnę, bowiem uważamy, iż w grube, wełniane czapy już dawno jesteś wyposażona.
Tym samym zajmijmy się czapkami na wiosnę, które trzeba zakupić dla swoich dzieci.

Dziecięce trendy