Tag: garnitur

garnitur

Jakie są modne buty męskie?

Mówi się, że to kobiety zwracają znaczniejszą koncentrację na ubiór oraz starają się obserwować aktualne trendy mody, jednakże nie mamy szansy nie myśleć o tym, że okazują się być dużo większe grupy mężczyzn, dla których także nie jest obojętne to, jak się stroją. Chcą wybierać garnitury o najnowszym kroju, koszule dopasowują według obecnie panującej mody, a wybierając się po nowe buty sprawdzają, czy konkretny typ czasami nie przynależy do tych zeszłorocznych.

Nowe kolekcje

Obuwie do ślubu powinno okazać się wygodne

Ślub to ważne zdarzenie więc chcemy, by wtenczas wszystko odbywało się perfekcyjnie. Koncentrujemy się na tych najważniejszych sprawach, lecz prawda okazuje się być taka, że wiele wagi powinniśmy również poświęcić na dobór odpowiedniej garderoby.

Nowe kolekcje

Nie zawsze musimy okazać się poważni

Na co dzień idąc do firmy ubieramy się zgodnie z dress kodem, który w niej panuje. Zaznaczymy czy powinniśmy pracować w garniturze, czy wystarczy koszula oraz spodnie dżinsowe. Nie mniej w chwilach wolnych warto pokombinować z własnym strojem i nie trzymać się sztywno narzuconych modeli. Teraz w wielu miejscach mamy szansę znaleźć śmieszne koszulki męskie, na których mieści się śmieszny nadruk, albo rysunek, a wszystko to odnosi się do jakiejś sytuacji.

Nowe kolekcje

Czym się cechuje klasyczna wełna. Przemysł odzieżowy wykorzystuje różne tkaniny i materiały

Odzieżowy rynek zużywa ogromne ilości materiałów i tkanin, z jakich szyte są różnego rodzaju ubrania. W praktyce to projektant konkretnego rodzaju odzieży decydował będzie o tym, jakiego rodzaju odmiany i wzory zastosuje, aby końcowy produkt spełniał oczekiwania klientów.

Nowe kolekcje

Dress code to niemalże biblia wszystkich mężczyzn pracujących w miejscach, w których formalny strój dodaje powagi i świadczy o ich profesjonalizmie

W wielu oddziałach międzynarodowych koncernów, w placówkach dyplomatycznych czy instytucjach finansowych różnego typu pracujący tam wydają się być wycięci z szablonu. Charakterystyczny strój, prawie identyczne obuwie i tak samo jednakowy wyraz twarzy powoduje, że wszyscy czują się podobni do siebie, niezależnie od tego jakie zajmują miejsce w firmie. Nie dziwi więc, że rygorystycznie narzucane normy dotyczące ubioru nikomu nie przeszkadzają.

Nowe kolekcje