Tag Archive: garnitur

garnitur

buty męskie

Jakie są modne buty męskie?

Mówi się, że to panie poświęcają większą koncentrację na strój oraz próbują śledzić najnowsze trendy mody, mimo wszystko nie mamy szansy zapominać o tym, że są coraz większe rzesze panów, dla których także nie jest obojętne to, jak się stroją. Starają się kupować garnitury o aktualnym kroju, koszule dopasowują według obecnie obowiązującej mody, a udając się po nowe buty patrzą, czy konkretny typ czasami nie przynależy do tych ubiegłorocznych.
koszulka

Nie zawsze musimy okazać się poważni

Na co dzień idąc do firmy ubieramy się idealnie z dress kodem, który w niej panuje. Wiemy czy musimy przychodzić w garniturze, czy starczy koszula oraz spodnie dżinsowe. Nie mniej w chwilach wolnych warto zaszaleć z własnym strojem oraz nie trzymać się dokładnie wyznaczonych zasad. Teraz w wielu miejscach mamy szansę wyszukać śmieszne koszulki męskie, na których znajduje się zabawny nadruk, lub rysunek, a wszystko to odnosi się do jakiejś sytuacji.
Buty do garnituru

Dress code to niemalże biblia wszystkich mężczyzn pracujących w miejscach, w których formalny strój dodaje powagi i świadczy o ich profesjonalizmie

W większości światowych koncernów, w ambasadach dyplomatycznych oraz instytucjach bankowych wszelkiego typu pracujący tam zdają się być powycinani z szablonu. Podobny ubiór, prawie jednakowe obuwie i tak samo identyczny uśmiech na twarzy powodują, że ludzi ci czują się jednakowi, niezależnie od tego jakie zajmują miejsce w firmie. Nie jest zatem dziwne, że rygorystycznie narzucone zasady dotyczące ubioru nie przeszkadzają nikomu.