Tag Archive: garnitur

garnitur

koszulka

Nie zawsze musimy okazać się poważni

Na co dzień chodząc do pracy szykujemy się idealnie z dress kodem, który w niej istnieje. Zaznaczymy czy musimy pracować w garniturze, czy wystarczy koszula i spodnie dżinsowe. Nie mniej w chwilach wolnych warto pokombinować z własnym ubiorem oraz nie trzymać się sztywno narzuconych modeli. Obecnie w wielu miejscach mamy szansę znaleźć śmieszne koszulki męskie, na których mieści się śmieszny nadruk, lub rysunek, a wszystko to odnosi się do jakiejś sytuacji.
buty męskie

Jakie są modne buty męskie?

Opowiada się, że to panie zwracają większą koncentrację na ubiór i próbują śledzić aktualne trendy mody, mimo wszystko nie mamy szansy zapominać o tym, że okazują się być dużo znaczniejsze grupy mężczyzn, dla których też nie okazuje się być obojętne to, jak się ubierają. Starają się wybierać garnitury o aktualnym kroju, koszule dopasowują według aktualnie panującej mody, a udając się po nowe buty patrzą, czy dany typ czasami nie przynależy do tych ubiegłorocznych.
Buty do garnituru

Dress code to niemalże biblia wszystkich mężczyzn pracujących w miejscach, w których formalny strój dodaje powagi i świadczy o ich profesjonalizmie

W wielu oddziałach światowych koncernów, w ambasadach dyplomatycznych lub instytucjach bankowych wszelkiego typu pracownicy wydają się być powycinani z szablonu. Podobny ubiór, niemalże identyczne obuwie i niemalże jednakowy uśmiech na twarzy powoduje, że wszyscy czują się jednakowi, bez względu na zajmowane stanowisko. Nie dziwi więc, że rygorystycznie narzucane zasady dotyczące stroju nikomu nie przeszkadzają.