Tag: felgi

felgi

Dlaczego trzeba systematycznie czyścić karoserie i wnętrza naszych samochodów

Nabycie samochodu wiąże się zarówno z dużym jednorazowym wydatkiem, jak i z wręcz obowiązkiem wydania niemalże całej pensji na remont, bo zazwyczaj nabywamy używane czterosuwy, a te, jak nam wiadomo, nie są bez wad. A jeżeli do tego kluczyki hondy trafią do dłoni niewiasty, to na pewno wnętrze wozu zyska nowy wygląd, choć i niektórzy faceci też zwracają szczególną uwagę na taki czysto wzrokowy aspekt.

Style

Zatroszcz się o swoje koła -radzimy gdzie szukać specjalisty

Jak wszystkie urządzenia, tak i samochody ulegają kolizjom, doznają uszkodzeń czy zużywają się i tracą swoją przydatność. W takich sytuacjach należy zgłosić się do profesjonalistów, aby przywrócić im ich działanie, a zatem sprawność – należy zgłosić się do mechaników, pracujących w serwisach i warsztatach samochodowych.

Style

Parę słów o felgach. Jakiego typu lepiej stosować? Które się lepiej sprawują? Jak o nie dbać?

Popularność felg aluminiowych rośnie w bardzo szybkim tempie i jest to całkiem pozytywne zjawisko. Nie znaczy to natomiast, że jest to jedyne właściwe rozwiązanie dla kół samochodowych. Tradycyjne “stalówki” wciąż mają silne strony, o jakich nie możemy zapominać.

Style

Które środki dzisiaj wybierać, by efektywnie zatroszczyć się o czystość swojego samochodu?

Samochód jest w dużej mierze znakiem statusu społecznego konkretnej osoby, wobec tego kategoryczna większość Polaków stara się posiadać możliwie jak najbardziej nowoczesne oraz atrakcyjne auto. Podstawowe znaczenie ma utrzymanie samochodu w czystości. Nie jest to łatwe zadanie, na szczęście dzisiaj na rynku sprzedawany jest dosyć zróżnicowany wybór środków czystości, które z pewnością okażą się być naprawdę efektywne. Które preparaty w takim razie wskazane jest wybierać, żeby zatroszczyć się o czystość posiadanego samochodu?

Style