Tag: felgi

felgi

Parę słów o felgach. Jakiego typu lepiej stosować? Które się lepiej sprawują? Jak o nie dbać?

Popularność felg aluminiowych rośnie w bardzo szybkim tempie i stanowi to całkiem pozytywne zjawisko. Nie oznacza to jednak, iż jest to jedyne właściwe rozwiązanie dla kół samochodowych. Standardowe “stalówki” ciągle mają silne strony, o których nie powinniśmy zapominać.

Style

Które środki dzisiaj wybierać, by efektywnie zatroszczyć się o czystość swojego samochodu?

Samochód jest w istotnej mierze znakiem statusu społecznego danej osoby, tym samym kategoryczna większość Polaków stara się posiadać możliwie jak najbardziej nowoczesne i atrakcyjne auto. Największe znaczenie ma utrzymanie samochodu w czystości. Nie jest to łatwe zadanie, na szczęście współcześnie na rynku sprzedawany jest dosyć różnorodny wybór środków czystości, które z pewnością okażą się być naprawdę efektywne. Jakie preparaty w takim razie dobrze jest wybierać, by zadbać o czystość swojego samochodu?

Style

Dlaczego trzeba systematycznie czyścić karoserie i wnętrza naszych samochodów

Nabycie auta bywa związane tak z dużym jednorazowym wydatkiem, jak i z koniecznością wydania oszczędności na remont, bo najczęściej nabywamy używane czterosuwy, a te, jak nam wiadomo, nie są bez felerów. A jeśli do tego kluczyki toyoty trafią do rąk pani, to z pewnością wnętrze wozu zyska na wyglądzie, chociaż i niektórzy panowie też zwracają baczną uwagę na taki czysto wizualny aspekt.

Style

Zatroszcz się o swoje koła -radzimy gdzie szukać specjalisty

Jak wszystkie urządzenia, tak i auta ulegają kolizjom, doznają uszkodzeń czy zużywają się i tracą swoją przydatność. W takich sytuacjach należy poprosić o pomoc specjalistów, aby przywrócić im ich funkcje, a co za tym idzie sprawność – należy udać się do mechaników, pracujących w serwisach i warsztatach naprawczych.

Style