Tag: farmakologia

farmakologia

Profesjonalne terapie u lekarzy psychiatrów

W Polsce króluje pogląd, że człowiek przyjmujący leki psychotropowe, czy przeciwdepresyjne, to opętaniec, czy też także opinia że tego gatunku lekarstwa dostarczają rezultaty uboczne, powodują otyłość, bóle głowy i ograniczają świadomość.

Fit

Jak zapewnić pomoc dzieciom z problemami psychicznymi?

Dzisiejsza psychologia wyróżnia już całe mnóstwo różnych zaburzeń psychicznych, które mogą dotykać szczególnie dzieci. Przynajmniej podstawowa wiedza w ich temacie może być niezwykle ważna dla wszystkich rodziców, gdyż jedynie dzięki niej będziemy potrafili skutecznie zareagować na jakiekolwiek oznaki takich rzeczy. Warto zauważyć, że sporo rodziców popełnia bardzo poważny błąd, kompletnie lekceważąc problemy swych dzieci, często obwiniając o to po prostu „trudny wiek”. W rzeczywistości jednak może to mieć niezwykle groźne konsekwencje, zatem gdy tylko zaobserwujemy, że z naszymi pociechami dzieje się coś niepokojącego, to od razu musimy zgłosić się do odpowiedniego specjalisty.

Dziecięce trendy

Jakim sposobem wyeliminować defekty naszego ciała?

W dniu nowoczesnym nasz wygląd osobisty to w szeregu przypadków niesłychanie wart podkreślenia przejaw działania w otaczającej nas realności. Okazuje się bowiem, że w wielu przypadkach nasz portret ma kluczowe znaczenie dla istotnych decyzji w naszym życiu. Również nie raz nie spodziewamy się tego, jak ważną rolę odgrywa dobry wygląd. Niemniej tymczasem nasze ciało nie jest idealne.

Fit