Tag Archive: dziewczynka

dziewczynka

dziecko

Spraw, by Twoja pociecha poczuła się bardziej komfortowo

Z pewnością ważny aspekt dla Ciebie jest wygoda i bezpieczeństwo dla Twojego malucha. To logiczne, aby móc te chęci wdrożyć w rzeczywistość istotny staje się szereg wielu istotnych kwestii, jakie musisz maluchowi zapewnić. Jeśli dziecko jest smutne czy w złym humorze, w takiej sytuacji również wprawia to w zły nastrój też Twoją osobę. O jakich sprawach więc powinieneś wiedzieć, jeśli masz małe dziecko?
zbliżenie - dziecko

Kupujemy perfekcyjny prezent – jak poradzić sobie z tą sztuką?

Rocznica urodzin, czy różne święta takie jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc to świetne okazje, by sprawić naszym bliskim przyjemność w postaci podarunku. W okresach świątecznych w sieci, czy gazetach powstają specjalne listy, które wskazują nam co możemy kupić, aby zadowolić męża, dziewczynę, czy dziecko. Kupowanie prezentu to wbrew pozorom, niezwykle trudne zadanie, bowiem czasami trudno jest przewidzieć co tak naprawdę spodoba się osobie, która zostanie obdarowana niespodzianką. Nierzadko też szukanie prezentu staje się prawdziwą zmorą.
images

W dziecięcym świecie zabawek

Dzieciństwo to jedyny taki czas w życiu człowieka. Gdy byliśmy młodsi, nie docenialiśmy tego wyjątkowego okresu, kiedy mogliśmy wysypiać się do woli ( a i tak zrywaliśmy się rano!), skakać beztrosko po podwórzu i nie martwić się o przyszłość. Te wspaniałe czasy prędko uciekają. Czasami jednak mama i tato zapominają, jak szczególny jest to czas w życiu malucha. Nasza pociecha właśnie w dzieciństwie poznaje świat. Dlatego niezmiernie ważną rolę w wychowaniu odgrywa zabawa. To doskonała droga, by wpoić maluchowi zasady w przyjemny sposób.