Tag Archive: dziewczynka

dziewczynka

zbliżenie - dziecko

Kupujemy perfekcyjny prezent – jak poradzić sobie z tą sztuką?

Rocznica urodzin, czy różne święta takie jak Gwiazdka czy Wielkanoc to idealne okazje, by sprawić naszym bliskim radość w formie prezentu. W okresach świątecznych w sieci, czy gazetach powstają specjalne listy, które wskazują nam co możemy kupić, aby ucieszyć męża, żonę, czy dziecko. Szukanie podarunku to wbrew pozorom, niezwykle trudne wyzwanie, bowiem czasami trudno jest przewidzieć co tak naprawdę spodoba się osobie, która ma zostać obdarowana podarunkiem. Często też szukanie upominku staje się prawdziwym koszmarem.
dziecko

Spraw, by Twoja pociecha poczuła się bardziej komfortowo

Z pewnością ważny aspekt dla Ciebie jest wygoda i bezpieczeństwo dla Twojego malucha. To logiczne, aby móc te chęci wdrożyć w rzeczywistość istotny staje się szereg wielu istotnych kwestii, jakie musisz maluchowi zapewnić. Jeśli dziecko jest smutne czy w złym humorze, w takiej sytuacji również wprawia to w zły nastrój też Twoją osobę. O jakich sprawach więc powinieneś wiedzieć, jeśli masz małe dziecko?
images

W dziecięcym świecie zabawek

Dzieciństwo to jedyny taki czas w życiu człowieka. Gdy byliśmy młodsi, nie docenialiśmy tego wyjątkowego okresu, kiedy mogliśmy wysypiać się do woli ( a i tak zrywaliśmy się rano!), skakać beztrosko po podwórzu i nie martwić się o przyszłość. Te wspaniałe czasy prędko uciekają. Czasami jednak mama i tato zapominają, jak szczególny jest to czas w życiu malucha. Nasza pociecha właśnie w dzieciństwie poznaje świat. Dlatego niezmiernie ważną rolę w wychowaniu odgrywa zabawa. To doskonała droga, by wpoić maluchowi zasady w przyjemny sposób.