Tag Archive: dowód rejestracyjny

dowód rejestracyjny

Kasacja samochodów

Jak zgodnie z prawem wykonać kasację pojazdu?

Zdarzają się takie sytuacje, kiedy nasz samochód jest już w takim stanie, że absolutnie nie nadaje się do sprzedaży. Pozostaje nam wówczas jedynie zezłomowanie. Warto mieć świadomość jaki sposób tego procederu jest legalny i w jakich miejscach możemy dokonać kasacji zgodnej z prawem. Wymagania są takie same dla wszystkich miast w Polsce, bez związku z nazwą miejsca, czy jest to złomowanie pojazdów Wrocław lub auto złom Legnica.
Złomowanie

Twój samochód służył Ci już przez długi czas i nie nadaje się już do jazdy? Nie przejmuj się i odkryj, jak możesz zezłomować stare auto.

Twój samochód służył Ci już przez długi czas i nie nadaje się już do jazdy. Nie przejmuj się i odkryj, jak możesz zezłomować stare auto. Jeśli nasze auto nie nadaje się już do jazdy, to powinniśmy je zezłomować. Jeżeli nie zdecydujemy się na ten ruch, nasz pojazd nadal będzie widnieć w rejestrze, a my zaś będziemy musieli regulować opłaty za obligatoryjne składki. Możemy również sprzedać auto na części.
Tłumacz

Jeżeli masz mnóstwo dokumentów w różnorodnych językach, albo prowadzisz interesy z zagranicą i potrzebny ci tłumacz, to taka oferta może się przydać.

Już teraz bez zbytecznych trosk masz opcję zamówić tłumaczenia przysięgłe. Biuro obsługuje zlecenia od klientów z całej Polski. Aby uzyskać pewność należy przybliżyć instytucję tłumacza – a mianowicie jest to osoba zaufania publicznego, która jest ekspertem w przekładaniu na różne języki między innymi pism procesowych, urzędowych i poświadczaniu obcojęzycznych ich odpisów. W tym celu tłumacz ma właściwe pieczęci – które autoryzują autentyczność.
Auto złom

W jaki sposób legalnie złomować samochód? Sprawdź, co należy zrobić

W Twoim garażu stoi samochód, jakim od jakiegoś czasu nie jeździsz, gdyż pojazd nie jest zdatny do użytku? Z jednej strony ciężko jest ci się go pozbyć, nade wszystko z racji sentymentalnych, lecz z przeciwnej – nie jest ci do niczego potrzebny i wyłącznie zajmuje miejsce, jakie mógłbyś przeznaczyć na coś innego, np. schować kosiarkę, jaka stale stoi na dworze i może niedługo zardzewieć, szczególnie, gdy zacznie padać deszcz.