Tag Archive: depilacja

depilacja

bez owłosienia

W jaki sposób Polki najczęściej usuwają niechciane owłosienie – lista plusów oraz minusów korzystania z najpopularniejszych metod

Lśniące i jednocześnie zdrowe włosy stają się ozdobą każdej pani. Reprezentantki płci pięknej wydają mnóstwo pieniędzy na systematyczne wizyty u fryzjera, specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji i nareszcie na przeróżne suplementy diety. Szczególna troska o włosy przejawia się także w doborze określonych grzebieni czy stosowaniu domowych zabiegów. Tak czy inaczej, fryzura jest wizytówką każdej kobiety, a wyjście, np. na imprezę obowiązkowo wiąże się z wizytą u fryzjera.
kosmetyczka

Przykładowe usługi urzeczywistniane w nowoczesnych salonach kosmetycznych

Dość sporo kobiet często korzysta z ofert salonów kosmetycznych, mając na uwadze własne potrzeby. Niektóre panie decydują się na propozycje przeznaczone do pielęgnacji skóry, inne natomiast zamawiają depilację. Oczywiście szczególnie znamienne jest, aby konkretny salon kosmetyczny był jak najlepiej urządzony – tylko dzięki temu będzie w stanie wypełnić oczekiwania najbardziej wybrednych klientek.
depilacja nóg

Laser do usuwania owłosienia pracuje bezinwazyjnie

Mogłoby się wydawać, że wystarczy że będziemy mieli szczupłe ciało, a już będziemy cieszyć się powodzeniem u płci przeciwnej i będziemy spełniać wszystkie normy w odniesieniu do naszego wyglądu. Okazuje się jednak, że to tak nie przedstawia się, gdyż poza świetną figurą, powinniśmy prezentować jeszcze jędrne ciało, a na dodatek powinno być ono gładkie, bez zbędnego owłosienia.
Depilacja laserowa twarzy

Techniki trwałej likwidacji zbędnego owłosienia

Fotodepilacja to zniszczenie cebulki włosa za pomocą wiązki światła emitowanej przez głowicę odpowiedniego przyrządu. Światło słoneczne to promieniowanie elektromagnetyczne. Takie samo promieniowanie, jednakże o nieco innej rozciągłości fali prześwietla nasze uszkodzone kości, podgrzewa posiłki a także pozwala słuchać najświeższych radiowych przebojów.
Kobieta z blond włosami

O włos za dużo

Latem, większość kobiet pragnie odpowiednio zająć się swym ciałem, by móc olśnić i pokazać swoje walory. To prawda, podczas letnich miesięcy mamy sporo więcej czasu i ochoty na zabiegi pielęgnacyjne. Wszak upały zachęcają do bardziej odważnego zaprezentowania naszych wdzięków! Problem polega jednak na tym, że nie na każdy zabieg kosmetyczny możemy się zdecydować o tej porze roku…
Zimą pamiętaj o depilacji

Usuń na lato zbędne owłosienie

Lato to czas, który skłania nas do zrzucenia tony ciuchów i pokazywania pięknie opalonego i zadbanego ciała. Ale owo pięknie opalone i zadbane ciało nie pojawia się samo przez się. Należy należycie zadbać o ciało i sylwetkę, i dobrze zrobić to już o wiele wcześniej niż z chwilą pojawienia się pierwszych letnich dni. Najistotniejsze w tym wypadku jest nie tylko właściwie wygładzona i opalona skóra, ale również dokładnie wydepilowana.
Kosmetyczka

Młodą być…

Ujędrniamy skórę, wygładzamy zmarszczki, maskujemy niedoskonałości – dążymy do tego by nasza twarz wyglądała jak najpiękniej. Pozwalają nam na to salony kosmetyczne i kliniki medycyny estetycznej, których mamy pod dostatkiem. W końcu nadeszły czasy, w których powrót do młodości nie musi wiązać się wyłącznie z zabiegami chirurgicznymi. Istnieją bowiem sposoby, które sprawią, że nasza cera odzyska dawny blask.