Tag Archive: depilacja

depilacja

bez owłosienia

W jaki sposób Polki najczęściej usuwają niechciane owłosienie – lista plusów oraz minusów korzystania z najpopularniejszych metod

Lśniące oraz zarazem zdrowe włosy są ozdobą każdej kobiety. Przedstawicielki płci pięknej wydają sporo pieniędzy na systematyczne wizyty w gabinecie fryzjerskim, profesjonalne kosmetyki do mycia i nareszcie na różne suplementy diety. Wyjątkowa dbałość o włosy przejawia się również w wyborze określonych grzebieni oraz stosowaniu domowych zabiegów. Bądź co bądź, fryzura staje się wizytówką każdej kobiety, a wyjście, np. na bal noworoczny obowiązkowo wiąże się z wizytą u fryzjerki.
Kobieta z blond włosami

O włos za dużo

Latem, każda z nas pragnie odpowiednio zająć się swym ciałem, aby móc i pokazać swoje walory. Owszem, w trakcie wakacji posiadamy dużo więcej czasu i ochoty na zabiegi pielęgnacyjne. Wszak temperatura skłania do odsłaniania naszego ciała! Kłopot tkwi jednak w tym, że nie na każdy zabieg kosmetyczny możemy sobie pozwolić o tej porze roku…
kosmetyczka

Przykładowe usługi urzeczywistniane w nowoczesnych salonach kosmetycznych

Wiele kobiet stale korzysta z ofert salonów kosmetycznych, mając na względzie indywidualne potrzeby. Niektóre klientki decydują się na zabiegi przeznaczone do pielęgnacji skóry, inne natomiast stawiają na depilację. Oczywiście bardzo istotne jest, aby wybrany salon kosmetyczny był jak najdoskonalej urządzony – wyłącznie dzięki temu będzie w stanie wypełnić oczekiwania wyjątkowo wybrednych klientek.
Depilacja laserowa twarzy

Techniki trwałej likwidacji zbędnego owłosienia

Fotodepilacja to zniszczenie cebulki włosa za pomocą wiązki światła wydzielanej przez głowicę odpowiedniego przyrządu. Światło słoneczne to promieniowanie elektromagnetyczne. Podobne promieniowanie, tylko o trochę innej rozciągłości fali prześwietla nasze połamane nogi, podgrzewa posiłki oraz pozwala słuchać najświeższych radiowych przebojów.
depilacja nóg

Laser do usuwania owłosienia pracuje bezinwazyjnie

Mogłoby się wydawać, że wystarczy że będziemy mieli szczupłe ciało, a już będziemy cieszyć się powodzeniem u płci przeciwnej i będziemy spełniać wszystkie normy w odniesieniu do naszego wyglądu. Okazuje się jednak, że to tak nie przedstawia się, gdyż poza świetną figurą, powinniśmy prezentować jeszcze jędrne ciało, a na dodatek powinno być ono gładkie, bez zbędnego owłosienia.
Zimą pamiętaj o depilacji

Usuń na lato zbędne owłosienie

Lato to czas, który skłania nas do zrzucenia tony ciuchów i pokazywania pięknie opalonego i zadbanego ciała. Ale owo pięknie opalone i zadbane ciało nie pojawia się samo przez się. Należy należycie zadbać o ciało i sylwetkę, i dobrze zrobić to już o wiele wcześniej niż z chwilą pojawienia się pierwszych letnich dni. Najistotniejsze w tym wypadku jest nie tylko właściwie wygładzona i opalona skóra, ale również dokładnie wydepilowana.
Kosmetyczka

Młodą być…

Ujędrniamy skórę, wygładzamy zmarszczki, maskujemy niedoskonałości – dążymy do tego by nasza twarz wyglądała jak najpiękniej. Pozwalają nam na to salony kosmetyczne i kliniki medycyny estetycznej, których mamy pod dostatkiem. W końcu nadeszły czasy, w których powrót do młodości nie musi wiązać się wyłącznie z zabiegami chirurgicznymi. Istnieją bowiem sposoby, które sprawią, że nasza cera odzyska dawny blask.