Tag: dentysty

dentysty

Jak dbać o śliczny śmiech?

Dlaczego Amerykanie tak chętnie się śmieją? Ponieważ po prostu mają pełne uzębienie. To oczywiście tylko takie tam twierdzenie, lecz zasadniczo sporo w tym wszystkim prawdy. Cóż, z ludźmi w Polsce jest nieco gorzej, lecz często potrafimy zadbać o ząbki. Kiedy oglądamy stare produkcje, na przykład kroniki telewizyjne, możemy dostrzec, że w wielu przypadkach zęby Polaków były koszmarne. Jednak to się na całe szczęście szybko zmienia. No dobra, ale w jaki sposób radzić sobie z odpowiednim dbaniem o piękny śmiech?

Fit

W jakich mało przyjemnych i stresujących sytuacjach jesteśmy zmuszeni zarejestrować się w gabinecie stomatologicznym

Tytuł tego reportażu nie pozostaje przypadkowy. Do dentysty idziemy zazwyczaj wtedy, gdy wizyty nie da się w żaden sposób przełożyć. Tak czy inaczej, po prostu jesteśmy zmuszeni do tego, aby usiąść w fotelu dentystycznym, bo na coroczną kontrolę mało kto da się przekonać. Wybrani mężczyźni już przed drzwiami gabinetu przekonują, że nic ich nie boli, choć spuchnięty policzek wcale wspomnianej hipotezy nie potwierdza. Nasz strach przed borowaniem i wyrywaniem zębów bywa często nieuzasadniony, co nie zmienia faktu, że wizytę planujemy z dnia na dzień.

Fit

Fachowe doradztwo dentystyczne

Co zrobić żeby nasze zęby były niczym uśmiech gwiazd z Hollywood? Domowe sposoby na wybielenie zębów mogą uszkodzić szkliwo i doprowadzić do innych nieciekawych następstw. Po pierwsze powinniśmy iść do dentysty i wyleczyć zęby, żeby następnie móc myśleć o kolorycie zębów. Profesjonalne porady lekarza są jedyną słuszną opcją, gdy chcemy sprawić by nasze zęby stały się zdrowe i dobrze się prezentowały.

Fit

Aparat ortodontyczny dla dzieci i jego rozmaite typy

Ogromnie ważne jest to, żeby regularnie zabierać dziecko do stomatologa. Jak wiadomo, dzieci w wielu przypadkach boją się wizyt u stomatologa, jednakże wskazane jest wyjaśnić dziecku, że tak faktycznie nie ma czego się obawiać.

Fit

Usługi stomatologiczne jakie najczęściej się stosuje

Z usług dentystycznych korzystają osoby w każdym wieku. Ortodonta wołomin zajmuje się leczeniem wad zgryzu między innymi u dzieci, ponieważ u młodych pacjentów zazwyczaj takie wady są wykrywane i można im na tym etapie skutecznie zaradzić.
kadr - skóra

Autor: Konrad Gruza
Źródło: http://www.flickr.com

Fit

W gabinecie ortodontycznym

Każdy z nas marzył o tym by mieć piękny uśmiech jak z reklamy. Ale te białe uśmiechy to często robota dentysty, a nie super wybielającej pasty. Postaci występujące w reklamach najczęściej mają licówki kraków. Licówki to płytki, które są w specjalny sposób przymocowywane do zębów.

Fit

Jak najlepiej dbać o uzębienie

Częste szczotkowanie zębów, płukanie jamy ustnej, nitkowanie zębów i typowe wizyty u stomatologa, to parę norm, jakimi ma obowiązek kierować się ktokolwiek, kto pragnie posiadać piękny uśmiech. Okazuje się jednak, iż nasze przyzwyczajenia powiązane z czystością i zdrowiem jamy ustnej pozostawiają sporo do życzenia.

Fit

Fachowe porady dentystyczne

Co zrobić by nasze zęby były niczym uśmiech gwiazd filmowych? Domowe pomysły na wybielenie zębów mogą zepsuć szkliwo i prowadzić do innych nieprzyjemnych skutków. Najpierw powinniśmy pójść do dentysty i doprowadzić do przyzwoitego stanu nasze zęby, żeby następnie móc pomyśleć o kolorycie zębów. Profesjonalne porady lekarza są jedyną słuszną drogą, gdy chcemy sprawić by nasze zęby stały się zdrowe i pięknie się prezentowały.

Fit

W jaki sposób pielęgnować swoje uzębienie?

Obecnie wiele problemów związanych ze zdrowiem przestało już być tak dokuczliwych, jak jeszcze do niedawna. Rzecz jasna istnieje wiele niebezpiecznych chorób, na które dotąd nie udało się wynaleźć lekarstwa, jednakże z wieloma dolegliwościami udało się w znacznej mierze uporać

.

Fit

Bezpieczne korzystanie z świadczeń stomatologa w stolicy.

Nie będzie bodajże osoby, jaka raz na pewien czas nie musiałaby korzystać z usług dentysty, chociażby dla samego poddania kontroli, czy całość na tym polu jest tak jak trzeba. Oczywiście, gdy pojawiają się już znaczniejsze kłopoty i jakiekolwiek schorzenia jamy ustnej, korzystanie z świadczeń dentysty okazuje się koniecznością. A wtenczas również trzeba mieć świadomość, żeby wybrać najlepszego specjalistę, aby posiadać przeświadczenie, iż pomoże nam on natychmiast.

Fit

O uzębienie należy naprawdę dobrze zadbać, żeby prezentowały się pięknie i były doskonałą wizytówką

Zdrowe uzębienie to dzisiaj podstawa, nikt nie może pozwalać sobie na zepsute lub krzywe zęby, ponieważ to źle o nim świadczy. Dziś usługi stomatologiczne stoją na rzeczywiście doskonałym poziomie, a ludzie mogą chodzić na wizyty bez strachu.

Fit

Świadczenia stomatologiczne i ortodontyczne we Wrocławiu

Nie można ukryć, że dzisiaj wygląd jest bardzo ważkim elementem naszego życia. Ładna fryzura, make-up i interesujący strój to rzeczy, na które stawiamy niezwykłą uwagę, bo umożliwiają nam zaplusować w oczach innych ludzi. Wskazane jest aby natomiast pamiętać, że niejednokrotnie to nasze naturalne walory najbardziej nas wyróżniają i to naturalnie o nie należy zadbać. Powiada się, że uśmiech jest naszą wizytówką i często ułatwia załatwianie rozmaitych spraw. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach jest w tym dużo prawdy, ponieważ coraz rzadziej potrafimy zauważyć szczery uśmiech u innych osób. Na nieszczęście w licznych przypadkach wynika to z kompleksów złączonych z brzydkim uzębieniem. Należałoby w takiej sytuacji uświadomić sobie, jak niesłychanie może nam pomóc wizyta u specjalisty i począć leczenie.

Fit

Czasem aż trudno uwierzyć, iż się czegoś obawiamy. Ale nic nie poradzimy, lęk nie jest zbyt racjonalny

Istnieją określone sytuacje, na które reagujemy natychmiast nie analizując, dlaczego tak jest. Są to określone mechanizmy, z których nie zdajemy sobie sprawy, a które kształtują nasze zachowanie. W momencie gdy zobaczymy pająka pierwszą rzeczą którą zrobimy, to się odsuniemy. No chyba, ze lubimy pająki, ale to akurat nie ma wpływu na nasze postępowanie. Główną role pełni tu podświadomość. Po prostu, zostało nam to po przodkach. Czy czyni to nasze życie łatwiejszym czy trudniejszym?

Trendy w urodzie