Tag Archive: dentysty

dentysty

Sposób na białe zęby

Fachowe porady dentystyczne

Co zrobić by nasze zęby były niczym uśmiech gwiazd filmowych? Domowe sposoby na wybielenie zębów mogą uszkodzić szkliwo i prowadzić do wielu nieprzyjemnych konsekwencji. Najpierw musimy iść do dentysty i doprowadzić do przyzwoitego stanu nasze zęby, żeby następnie móc myśleć o wybielaniu zębów. Fachowe porady dentystyczne są jedyną słuszną opcją, gdy chcemy sprawić by nasze zęby stały się zdrowe i dobrze się prezentowały.
Sposób na białe zęby

W gabinecie ortodontycznym

Każdy z nas marzył o tym by mieć cudowny uśmiech taki jak w reklamie. Ale te nieskazitelne uśmiechy to zazwyczaj robota dentysty, a nie pasty do zębów. Osoby w reklamach często mają licówki kraków. Licówki to płytki, które są w fachowy sposób przymocowywane do zębów.
dobry ortodonta wrocław

Świadczenia stomatologiczne i ortodontyczne we Wrocławiu

Nie sposób ukryć, że dzisiaj wizerunek jest bardzo istotnym czynnikiem naszego funkcjonowania. Porządna fryzura, makijaż i atrakcyjny ubiór to rzeczy, na jakie stawiamy ogromną uwagę, bo umożliwiają nam zaplusować w oczach innych ludzi. Warto tymczasem pamiętać, że niejednokrotnie to nasze naturalne walory najbardziej nas wyróżniają i to naturalnie o nie można zatroszczyć się. Mówi się, że uśmiech jest naszą reklamą i często ułatwia załatwianie różnych spraw. Szczególnie współcześnie jest w tym mnóstwo prawdy, ponieważ coraz rzadziej możemy zauważyć szczery uśmiech u innych ludzi. Na nieszczęście w wielu przypadkach następuje to z kompleksów powiązanych z nieładnym uzębieniem. Należałoby w takiej sytuacji uzmysłowić sobie, jak niesłychanie może nam pomóc wizyta u eksperta i począć terapię.
Zdrowe zęby, uśmiech

Fachowe doradztwo dentystyczne

Co zrobić żeby nasze zęby były niczym uśmiech gwiazd filmowych? Babcine pomysły na oczyszczenie zębów mogą uszkodzić szkliwo i doprowadzić do wielu nieprzyjemnych konsekwencji. Po pierwsze powinniśmy pójść do dentysty i doprowadzić do przyzwoitego stanu nasze zęby, żeby później móc myśleć o wybielaniu zębów. Profesjonalne porady lekarza są jedyną słuszną drogą, gdy chcemy sprawić by nasze zęby stały się zdrowe i dobrze się prezentowały.
images

W jakich mało przyjemnych i stresujących sytuacjach jesteśmy zmuszeni zarejestrować się w gabinecie stomatologicznym

Tytuł tego felietonu nie jest przypadkowy. Do stomatologa udajemy się zazwyczaj wtedy, kiedy wizyty nie da się w jakikolwiek sposób uniknąć. Bądź co bądź, po prostu jesteśmy zmuszeni do tego, aby usiąść w fotelu dentystycznym, bo na okresową kontrolę mało kto da się przekonać. Wybrani mężczyźni jeszcze przed drzwiami gabinetu przekonują, że nic im nie dokucza, choć spuchnięty policzek wcale wspomnianej tezy nie potwierdza. Nasz lęk przed borowaniem i wyrywaniem zębów bywa nierzadko nieuzasadniony, co nie zmienia faktu, że wizytę planujemy z dnia na dzień.
Dentysta

Jak najlepiej dbać o uzębienie

Częste mycie zębów, płukanie jamy ustnej, nitkowanie zębów i regularne odwiedziny u stomatologa, to kilka norm, jakimi powinien kierować się ktokolwiek, kto pragnie posiadać śliczny uśmiech. Okazuje się jednakże, że nasze przyzwyczajenia związane z czystością i zdrowiem jamy ustnej pozostawiają dużo do życzenia.
Leczenie kanałowe

Czasem aż trudno uwierzyć, iż się czegoś obawiamy. Ale nic nie poradzimy, lęk nie jest zbyt racjonalny

Są pewne sytuacje, na które reagujemy bezmyślnie nie myśląc, dlaczego tak jest. Są to określone odruchy, o których nie mamy pojęcia, a które kształtują nasze zachowanie. Jak dostrzeżemy pająka to pewnie pierwsze co, to się odsuniemy. No chyba, ze lubimy pająki, ale to akurat nie ma wpływu na nasze postępowanie. Największą role odgrywa tu podświadomość. Po prostu, odziedziczyliśmy to po przodkach. Czy ułatwia nam to życie czy utrudnia?
stomatologia

Bezpieczne korzystanie z świadczeń stomatologa w stolicy.

Nie będzie chyba osoby, jaka co pewien czas nie musiałaby zrobić użytku z usług dentysty, chociażby dla czystego poddania kontroli, czy wszystko w tym temacie jest tak jak należy. Oczywiście, jeśli pojawiają się już znaczniejsze kłopoty i jakiekolwiek choroby jamy ustnej, skorzystanie z świadczeń dentysty staje się koniecznością. A wtenczas też trzeba wiedzieć, żeby dopasować doświadczonego lekarza, żeby mieć przeświadczenie, iż pomoże nam on natychmiastowo.
Kobieta, piękny uśmiech

Jak dbać o śliczny śmiech?

Z jakich powodów mieszkańcy Stanów Zjednoczonych tak chętnie się uśmiechają? Ponieważ najzwyczajniej w świecie mają wszystkie zęby. To oczywiście tylko zwykłe twierdzenie, ale w zasadzie dużo w tym wszystkim prawdy. Cóż, z ludźmi w Polsce jest trochę gorzej, ale często mocno dbamy o zęby. Kiedy oglądamy stare produkcje, przykładowo kronikę TV, możemy zauważyć, że nierzadko zęby Polaków były koszmarne. Jednakowoż to się na całe szczęście powoli zmienia. Dobrze, ale w jaki sposób poradzić sobie z odpowiednim dbaniem o piękny śmiech?