Tag Archive: dentysty

dentysty

Leczenie kanałowe

Czasem aż trudno uwierzyć, iż się czegoś obawiamy. Ale nic nie poradzimy, lęk nie jest zbyt racjonalny

Zdarzają się określone okoliczności, na które reagujemy bezmyślnie nie zastanawiając się, dlaczego tak jest. Są to określone nawyki, z których nie zdajemy sobie sprawy, a które kształtują nasze zachowanie. W momencie gdy zobaczymy pająka to pewnie pierwsze co, to się odsuniemy. No chyba, ze lubimy pająki, ale to akurat nie wpływa na nasze postępowanie. Kluczową role gra tu podświadomość. Po prostu, dostaliśmy to w spadku po przodkach. Czy jest to dla nas pomocne czy raczej przeszkadza?
Sposób na białe zęby

W gabinecie ortodontycznym

Każdy z nas marzył o tym żeby mieć cudowny uśmiech taki jak w reklamie. Ale te białe uśmiechy to często robota ortodonty, a nie super wybielającej pasty. Postaci występujące w reklamach często mają licówki kraków. Licówki to płytki, które są w fachowy sposób przymocowywane do zębów.
Dentysta

Jak najlepiej dbać o uzębienie

Częste szczotkowanie zębów, płukanie jamy ustnej, nitkowanie zębów i regularne wizyty u stomatologa, to parę zasad, którymi powinien kierować się ktokolwiek, kto pragnie posiadać ładny uśmiech. Okazuje się jednakże, iż własne nawyki związane z czystością i zdrowiem jamy ustnej pozostawiają wiele do życzenia.
Sposób na białe zęby

Fachowe porady dentystyczne

Co zrobić żeby nasze uzębienie było niczym uśmiech gwiazd z Hollywood? Babcine pomysły na oczyszczenie zębów mogą uszkodzić szkliwo i doprowadzić do wielu nieciekawych skutków. Najpierw powinniśmy iść do dentysty i doprowadzić do przyzwoitego stanu nasze zęby, żeby następnie móc pomyśleć o wybielaniu zębów. Fachowe porady lekarza są jedyną słuszną drogą, gdy chcemy sprawić by nasze zęby były zdrowe i dobrze wyglądały.
Zdrowe zęby, uśmiech

Fachowe doradztwo dentystyczne

Co zrobić żeby nasze uzębienie było niczym uśmiech gwiazd filmowych? Domowe sposoby na oczyszczenie zębów mogą zepsuć szkliwo i doprowadzić do innych nieciekawych następstw. Po pierwsze musimy pójść do dentysty i doprowadzić do przyzwoitego stanu nasze zęby, żeby następnie móc pomyśleć o wybielaniu zębów. Fachowe porady dentystyczne są jedyną słuszną drogą, gdy chcemy sprawić by nasze zęby były zdrowe i pięknie się prezentowały.
dobry ortodonta wrocław

Świadczenia stomatologiczne i ortodontyczne we Wrocławiu

Nie sposób ukryć, że dzisiaj wizerunek jest niezwykle znamiennym elementem naszego życia. Ładna fryzura, tapeta i przyciągający strój to elementy, na jakie stawiamy ogromną uwagę, bo umożliwiają nam zaplusować w oczach innych ludzi. Dobrze jest natomiast pamiętać, że wielokrotnie to nasze naturalne atuty najbardziej nas wyróżniają i to naturalnie o nie należy zatroszczyć się. Mówi się, że uśmiech jest naszą reklamą i nagminnie ułatwia załatwianie różnych spraw. W szczególności współcześnie jest w tym mnóstwo prawdy, bowiem coraz rzadziej jesteśmy w stanie zauważyć szczery uśmiech u innych osób. Na nieszczęście w licznych przypadkach wypływa to z kompleksów powiązanych z brzydkim uzębieniem. Powinno się w takiej sytuacji uświadomić sobie, jak nadzwyczaj może nam pomóc wizyta u eksperta i począć leczenie.
stomatologia

Bezpieczne korzystanie z świadczeń stomatologa w stolicy.

Nie będzie bodajże osoby, która raz na jakiś czas nie musiałaby skorzystać z usług dentysty, przynajmniej dla czystego skontrolowania, czy wszystko w tym temacie jest tak jak być powinno. Naturalnie, jeśli wyłonią się już znaczniejsze problemy oraz jakieś schorzenia zębów, zrobienie użytku z usług dentysty staje się priorytetowe. A wówczas także należy mieć świadomość, żeby dobrać doświadczonego specjalistę, by posiadać przeświadczenie, że będzie w stanie pomóc nam on od razu.
images

W jakich mało przyjemnych i stresujących sytuacjach jesteśmy zmuszeni zarejestrować się w gabinecie stomatologicznym

Tytuł tego felietonu nie pozostaje przypadkowy. Do dentysty udajemy się zazwyczaj wtedy, gdy wizyty nie da się w żaden sposób przełożyć. Tak czy owak, najczęściej jesteśmy zmuszeni do tego, aby usiąść w fotelu dentystycznym, bo na okresową kontrolę mało kto da się zapisać. Wybrani faceci już przed drzwiami gabinetu przekonują, że nic ich nie boli, choć spuchnięty policzek wcale tej tezy nie potwierdza. Nasz lęk przed borowaniem i wyrywaniem zębów jest często nieuzasadniony, co nie zmienia faktu, że wizytę rezerwujemy z dnia na dzień.
Kobieta, piękny uśmiech

Jak dbać o śliczny śmiech?

Z jakich powodów mieszkańcy Stanów Zjednoczonych tak chętnie się uśmiechają? Ponieważ najzwyczajniej w świecie mają wszystkie zęby. To oczywiście tylko zwykłe twierdzenie, ale w zasadzie dużo w tym wszystkim prawdy. Cóż, z ludźmi w Polsce jest trochę gorzej, ale często mocno dbamy o zęby. Kiedy oglądamy stare produkcje, przykładowo kronikę TV, możemy zauważyć, że nierzadko zęby Polaków były koszmarne. Jednakowoż to się na całe szczęście powoli zmienia. Dobrze, ale w jaki sposób poradzić sobie z odpowiednim dbaniem o piękny śmiech?