Tag Archive: czynniki

czynniki

w parku

Wspaniała pogoda a tu alergia. Nikt sobie tego nie życzy. Co z tym zrobić, jak z tym walczyć?

niemiłe to, kiedy pojawia się słońce, temperatura rośnie, ostatki śniegu roztapiają się, a my, alergicy zaczynamy smarkać i ogólnie nieprzyjemnie się czuć. przechadzki czy sprzątanie na świeżym powietrzu, w ogrodzie przyprawiają o ból głowy, katar i niedobre samopoczucie, a my sobie dumamy i podziwiamy trochę z zawiścią tych wszystkich, którym nie doskwiera alergia. No cóż… Mimo takich ograniczeń nauczyliśmy się żyć z taką chorobą.
mężczyzna

Mężczyzno! Już dziś zatroszcz się o swoje zdrowie

Rozważając obecny rozwój świata możemy dostrzec, iż mamy do czynienia z rosnącą ilością czynników niekorzystnie wpływających na nasze zdrowie. Zanieczyszczone środowisko, zła dieta czy stres to tylko kilka powodów, przez które stan organizmu ludzkiego może ulegać pogorszeniu. W nawiązaniu do statystyk można zaobserwować, iż zdecydowanie słabszą odpornością na tego typu czynniki charakteryzują się mężczyźni.
jazda rowerem

Kontuzja? Nie martw się, spróbuj najskuteczniejszej terapii

Szusujesz na nartach, stok jest świetnie przyszykowany, śnieg świeży, ale właściwie ubity, słońce pięknie świeci, a pogodne niebo oznajmia, że to będzie wspaniały wypoczynek. Jeździsz cały dzień, w kolejny dzień to samo, podczas trzeciego dnia zauważasz, że stok jest już trochę w gorszym stanie. Twierdzisz, iż to wszystko przez rosnącą temperaturę (wzrosła dzisiaj do około ośmiu stopni na plusie), a również przez coraz więcej narciarzy. To nie jest to, co był wcześniej, jeździsz jednak niezmordowanie, aż… zaliczasz kraksę. Na tyle poważny to incydent, że jesteś zmuszony zrezygnować ze zjazdów już do końca urlopu. A co dalej?