Tag: czapki

czapki

Czapka dla pociechy – dobieramy rozmiar a także rodzaj

Rynek fabrykantów czapek dla maluchów prężnie się rozwija. Sklepy do dyspozycji szczęśliwych rodziców oddają mnogość modeli i rozmiarów czapek.
Rodziciel, który decyduje się na czapeczki dla malucha powinien kierować się zdrowym rozsądkiem, ochroną jak również upodobaniami kolorystycznymi.

Dziecięce trendy

Apaszki, czyli ozdabiające strój modne akcesoria

Bez względu od pory roku, warunków atmosferycznych, okazji szaliki, apaszki i chusty są zwykle lubianymi dodatkami dopełniającymi kobiecy i nie tylko image. Są to przeróżnego rodzaju: szale, szaliki (jedwabne, kaszmirowe, bawełniane, z bawełny, jedwabiu, kaszmiru czy z wełny), chusty, chustki, apaszki, rękawiczki, odpowiednio dobrane do stroju nakrycia głowy, paski i różnego rodzaju biżuteria.

Nowe kolekcje

Zima zbliża się wielkim krokami – już w tym momencie zaopatrz dzieciaki w ciepłe ciuszki, pamiętaj iż wełniana czapka to must have tego sezonu

Najwyższa pora, tak aby znieść ze strychu skrzynię z produktami na zimę. Pomimo to, iż dopiero zaszła kalendarzowa jesień na polu jest bardzo zimno, więc cieplutkie swetry mogą przypadać się wkrótce.

Dziecięce trendy

Jesień to świetna pora roku, aby wyekwipować dzieci w nowe czapki, kominy oraz rękawice

Jesień przyszła de facto błyskawicznie. Nie zdążyliśmy się na zawsze rozstać się z latem, gdy za oknem zdołaliśmy spostrzec już tylko grad, mgłę oraz brak słońca.

Dziecięce trendy