Tag: ciśnienie

ciśnienie

Aparaty do masażu i inne urządzenia

Zastanawiamy się bardzo często, dlaczego usługi medyczne są tak kosztowne. Gdy podejmujemy decyzję o wykupieniu prywatnego ubezpieczenia medycznego musimy liczyć się z wydatkiem około dwóch tysięcy złotych. Mniej więcej na tym poziomie kształtują się roczne opłaty za usługi medyczne w prywatnej| placówce. Na pewno jakiś procent z wpłaconych pieniędzy przeznaczana jest na kupno sprzętu medycznego, jak np. lusterka laryngologiczne, który jest po prostu drogi, a przy tym konieczny do funkcjonowania gabinetów.

Fit

Wybieramy lekarza rodzinnego

W świadomości czujemy wielki strach przed chorobami nowotworowymi, zaś w ujęciu statystycznym o wiele bardziej jesteśmy narażeni na choroby układu krążenia. To właśnie ta grupa schorzeń jest najczęstszą przyczyną zgonów w Polsce, a także powodem niepełnosprawności ludzi starszych. Nie powinniśmy ich ignorować! Co więcej, zbyt często lekceważymy pierwsze objawy chorobowe, a przecież skutki naszej niefrasobliwości mogą być bardzo smutne.

Fit

Spędzasz mnóstwo czasu przed komputerem? Dowiedz się jak długie godziny spędzone przed monitorem niszczą na Twoje zdrowie.

Jeśli Twa praca opiera się na spędzaniu wielu godzin przed komputerem, grożą Ci rozmaite choroby. Poznaj jedną z nich.

Fit