Ciąża to dla większości kobiet magiczny czas, więc często decydują się na uwiecznienie swego błogosławionego stanu na zdjęciach

Król Maciuś Pierwszy
Czucie nowego życia pod sercem oraz odczuwanie kopniaków swego maleństwa – to najpiękniejsze, co może się przytrafić. Wiele matek powtarza, że ciąża to magiczny i przepiękny czas.

Król Maciuś Pierwszy
Autor: Wydawnictwo W.A.B.
Źródło: Wydawnictwo W.A.B.

Ciąża ma różne etapy i nie trwa nazbyt długo. By po jakimś czasie móc wspominać ten piękny okres, warto pstrykać masę fotografii. Możemy wtedy po pewnym czasie pokazać swojemu dziecku, jak rosło w naszym brzuchu. Zdjęcia pstrykane w mieszkaniu mają specyficzny urok, jednak nie są profesjonalne. Jeśli więc pragniemy, żeby ów cudowny czas został uwieczniony na dysku przez dobrego fotografa, to należy poszukać kogoś w sieci. Warto poczytać o im wszystkie opinie i obejrzeć próbne zdjęcia. Fotograf zawsze zaaranżuje dla nas dobre tło. Może być to pokój z kominkiem lub kwitnący ogród. Wybór będzie należał do nas. Częścią sesji będzie również profesjonalny makijaż. Zostanie odpowiednio ustawione światło, a my postawieni w pozach. Oczywiście wszystko będzie zrobione tak, aby wyglądało na swobodne i aby oczywiście było widać okrągły ciążowy brzuszek. Jeśli mieszkamy w stolicy i ciekawi nas fotografia ciążowa (ciekawa fotografia noworodkowa warszawa) Warszawa posiada wielu fotografów, którzy z przyjemnością podejmą się zadania. Zwykle bywają to osoby, które posiadają niezwykle rozwinięty talent artystyczny.

Zdjęcia na pewno przypadną nam do gustu. Pewnie chętnie wrócimy do tego studia, by zrobić jeszcze jedną sesję – może tym razem już z nowo narodzonym maleństwem w ramionach.