Tag Archive: chłopcy

chłopcy

brzytwa

Brzytwa do golenia czy standardowa maszynka na żyletki? Niezależnie który sposób wybierasz, pamiętaj o stosownych kosmetykach do golenia

W życiu każdego mężczyzny przychodzi taki moment, że wykorzystanie maszynki do golenia jest poniekąd koniecznością. Nie ulega wątpliwości, że są mężczyźni, jacy nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez brody i wąsów, albowiem tylko to jest dla nich oznaką męskości. Mimo to i oni czasami potrzebują maszynki, tak aby wyrównać owłosienie. W związku z tym dobrze jest już dzisiaj pomyśleć, jaka metoda golenia będzie dla nas najbardziej skuteczna.
images

W dziecięcym świecie zabawek

Dzieciństwo to jedyny taki czas w życiu człowieka. Gdy byliśmy młodsi, nie docenialiśmy tego wyjątkowego okresu, kiedy mogliśmy wysypiać się do woli ( a i tak zrywaliśmy się rano!), skakać beztrosko po podwórzu i nie martwić się o przyszłość. Te wspaniałe czasy prędko uciekają. Czasami jednak mama i tato zapominają, jak szczególny jest to czas w życiu malucha. Nasza pociecha właśnie w dzieciństwie poznaje świat. Dlatego niezmiernie ważną rolę w wychowaniu odgrywa zabawa. To doskonała droga, by wpoić maluchowi zasady w przyjemny sposób.