Tag: chirurgia plastyczna

chirurgia plastyczna

Metody na mijający czas – jak zapobiegać starzeniu się cery?

Mijający czas, indywidualna mimika oraz predyspozycje genetyczne powodują, iż na naszych buziach z biegiem czasu pojawiają się zmarszczki. Są one świadectwem naszego życia, przeżyć a także temperamentu, są częścią nas.

Fit

Chirurgia plastyczna jako metoda na poprawienie swojego wyglądu albo szansa na to, żeby normalnie żyć

Ludzie od bardzo dawna chcieli ładnie wyglądać, tak było przed wieloma laty i tak jest także teraz. A oprócz chęci są w stanie także sporo zapłacić za to, żeby dobrze wyglądać. Pierwsze wzmianki o przeszczepach skóry i korygowaniu blizn pojawiły się już ze starożytności, a od dziewiętnastego wieku następuje bardzo dynamiczny rozwój tej gałęzi medycyny.

Fit

Jakie zabiegi są zazwyczaj przeprowadzane w prywatnych klinikach medycznych rozlokowanych na obszarze całego kraju

Jeszcze trzy dekady temu prawdopodobnie nawet nikt nie marzył o tym, by leczyć się w prywatnych gabinetach lekarskich. I choć teraz nie każdego Polaka stać na niekiedy kosztowne zabiegi, to cenione ośrodki na brak pacjentów narzekać nie mają powodów. Tak dużą popularność niezwykle łatwo wytłumaczyć: publiczna służba zdrowia jest wprawdzie darmowa, lecz rejestr refundowanych zabiegów bywa już znacząco krótszy niż oferta usługowa wspomnianych instytutów. A dodatkowo i kobiety, i faceci nie są zmuszeni czekać kilku miesięcy bądź nawet lat na dany zabieg czy krótką, lecz rzetelną konsultację internistyczną, a leczenie zaćmy mogą zacząć choćby jutro.

Fit