Tag Archive: butelki

butelki

mama niemowlaka

Szczególne i przydatne produkty dla niemowląt

Oczekując dziecka, zaopatrujesz się w towary różnego typu. Chcesz mieć wszystko co tylko jest potrzebne, a nieraz nawet to, co nie wymagane. Dzisiaj opiszemy kilka produktów, które z pewnością umilą i tobie i twojemu dziecku czas podczas wyjazdów, wakacji, wycieczek czy nawet w powszednim życiu. Dowiesz się do czego wykorzystać woreczki do sterylizacji, lub jak istotne jest łóżeczko i karuzela do łóżeczka turystycznego.
zabawki dla dzieci

Jeżeli chcemy ofiarować symboliczny prezent sześciomiesięcznemu smykowi, to kupmy mu kilka interesujących akcesoriów

Kiedy udajemy się z wizytą do przyjaciół lub kuzynów, którzy wychowują siedmiomiesięczne niemowlę, to obligatoryjnie musimy wziąć ze sobą jakiś drobny prezent dla maluszka. Zbyt drogi podarek może spowodować, że opiekunowie poczują się odrobinę skrępowani, zatem lepiej skupić swoją uwagę na niedużych, ale jednocześnie interesujących czy użytecznych gadżetach. Trzeba przyznać, ze producenci są bardzo pomysłowi, zatem konsumenci mają w czym wybierać.
noworodek

Wyprawka dla długo wyczekiwanego dziecka to wielce ważna sprawa

Kiedy wyczekujemy pierwszego dziecka, jesteśmy bardzo przestraszeni. Jak je wychować? Czym karmić? Być surową matką czy bardziej liberalną? Jak długo karmić piersią i czy w ogóle? Poza dylematami kwestii teoretycznej, należy podjąć się również wyborów czysto praktycznych, związanych z zakupem produktów, niezbędnych dla małego dziecka. Kiedy jesteśmy w okresie oczekiwania, ogarnia nas radość, która może sprowokować do niepraktycznych sprawunków. Dlatego warto wybrać nasze produkty, nowatorskie na rodzimym rynku, niezbędne każdemu niemowlakowi.
pokój dziecka

Klupś Tomme Tippee

Pokoje naszych milusińskich to miejsca szczególne – ich oaza, w której mogą ukryć się przed całym światem, porozmyślać i czuć się naprawdę dobrze. Najważniejsze, aby była to strefa przyjazna i estetyczna – taka, do której dzieci będą z entuzjazmem wracały. W sferze urządzania pokoju dziecięcego zasadniczą kwestią okazuje się to, aby meble dla dzieci były odpowiednio wygodne.