Tag Archive: butelki

butelki

noworodek

Wyprawka dla długo wyczekiwanego dziecka to wielce ważna sprawa

Kiedy spodziewamy się pierwszego dziecka, jesteśmy nieco przestraszeni. W jaki sposób je wychować? Czym żywić? Być wymagającą mamą czy bardziej wyrozumiałą? Jak często karmić piersią i czy w ogóle? Poza problemami kwestii teoretycznej, należy dokonać również decyzji czysto technicznych, związanych z nabyciem artykułów, niezbędnych dla małego człowieka. Kiedy jesteśmy w trakcie oczekiwania, przepełnia nas radość, która może doprowadzić do niepraktycznych sprawunków. Dlatego dobrze nabyć nasze towary, nowatorskie na rodzimym rynku, niezbędne każdemu niemowlakowi.
zabawki dla dzieci

Jeżeli chcemy ofiarować symboliczny prezent sześciomiesięcznemu smykowi, to kupmy mu kilka interesujących akcesoriów

Jeżeli udajemy się z wizytą do znajomych lub kuzynów, którzy wychowują paromiesięczne niemowlę, to koniecznie musimy wziąć ze sobą jakiś drobny podarunek dla malucha. Zbyt kosztowny podarek może spowodować, że rodzice poczują się trochę skrępowani, zatem lepiej skoncentrować swoją uwagę na niewielkich, ale równocześnie interesujących czy przydatnych przedmiotach. Trzeba przyznać, ze producenci są bardzo kreatywni, zatem kupujący mają w czym wybierać.
mama niemowlaka

Szczególne i przydatne produkty dla niemowląt

Wyczekując dziecka, wyposażasz się w produkty różnego rodzaju. Chcesz mieć wszystko co tylko jest potrzebne, a czasami nawet to, co nie wymagane. Dzisiaj zreferujemy kilka rzeczy, które z pewnością uprzyjemnią i tobie i twojemu dziecku dzień podczas wyjazdów, wczasów, wypraw czy nawet w codziennym życiu. Dowiesz się do czego zużytkować woreczki do sterylizacji, lub jak znaczące jest łóżeczko i karuzela do łóżeczka turystycznego.
pokój dziecka

Klupś Tomme Tippee

Pokoje naszych milusińskich to miejsca szczególne – ich oaza, w której mogą ukryć się przed całym światem, porozmyślać i czuć się naprawdę dobrze. Najważniejsze, aby była to strefa przyjazna i estetyczna – taka, do której dzieci będą z entuzjazmem wracały. W sferze urządzania pokoju dziecięcego zasadniczą kwestią okazuje się to, aby meble dla dzieci były odpowiednio wygodne.