Tag: brzytwa

brzytwa

Co dać mężczyźnie na prezent?

Na przestrzeni roku istnieje mnóstwo okazji do wręczenia szczególnych prezentów. Wraz z upływem lat – nawet, gdy znamy zainteresowania obdarowywanej osoby – zaczyna nam brakować pomysłów na prezenty. Z paniami jest prosto, zawsze przyda się nowy ciuszek, lub kosmetyk. Ale co dawać mężczyznom?

Trendy w urodzie

Zadbany mężczyzna, czyli jakiego typu kosmetyki do golenia wybrać

Zdecydowana większość mężczyzn sięga dzisiaj po odpowiedniej jakości produkty kosmetyczne wprowadzone na rynek z myślą o nich. Jakiego typu kosmetyki będą cieszyły się szczególnym uznaniem pośród mężczyzn?

Trendy w urodzie

Profesjonalne przybory do golenia – w jaki sposób dobrać

Sklepy z akcesoriami do golenia mają aktualnie niesłychanie rozległą, atrakcyjną ofertę artykułów wysokiej jakości. Do golenia używa się dzisiaj wielu artykułów, takich jak na przykład krem do golenia, mleczko z działaniem łagodzącym po goleniu bądź również maszynki lub golarki. Poniektórzy mężczyźni wolą dawne metody golenia i golą się za pomocą brzytwy. Golenie brzytwą daje zachwycające efekty, skóra jest gładka i pieczołowicie ogolona, chociaż bez wątpienia powinniśmy umieć poprawnie się nią posługiwać.

Trendy w urodzie