Tag: autoklaw

autoklaw

Propozycja sklepu ze sprzętem dla dentystów

Wielokrotnie testowane przez klientów na rynku oferty przyjmowane są szczególnie entuzjastycznie. Zadowolenie klientów na swe uzasadnienie, mianowicie z góry wiadomo, że warto decydować się na wielokrotnie testowane opcje. Propozycji godnych rozważenia ciągle przybywa, a autoklaw klasy b wpisuje się w wymagane przez specjalistów kryteria oraz standardy panujące w branży dentystycznej. Producent nie spoczywa na laurach i chce dawać konsumentom przede wszystkim doskonałą jakość.

Fit

Co powinniśmy wiedzieć wybierając urządzenie do sterylizacji? Dobry stan techniczny autoklawów stomatologicznych oraz niezbędne dokumenty

Jeżeli posiadamy gabinet stomatologiczny a także pracujemy w służbie zdrowia, dobrze wiemy jak niesamowicie ważna jest higiena podczas pracy. Nie każdy gabinet musi obowiązkowo posiadać autoklaw, mimo tego, że obowiązkowe jest sterylizowanie posiadanych narzędzi.

Fit

zastosowanie autoklawów w gabinetach

Autoklaw, to hermetycznie zamknięty zbiornik do wykonywania postępowań chemicznych, bądź wyjaławiania w zwiększonej temperaturze, także przy powiększonym ciśnieniu, do sterylizacji. Najczęściej stosuje się go do sterylizacji narzędzi chirurgicznych, wszelkich artykułów opatrunkowych, także różnych składników medycznych i kosmetycznych.

Fit