Z jakich powodów outdoor to dobra forma reklamy?Reklama zewnętrzna skupia się na wizualnym przekazie treści. Z założenia ma zagwarantować wysoką częstotliwość kontaktów z kampanią reklamową, by jednak była skuteczna wymagane są dobrze zaprojektowane symbole oraz precyzyjne komunikaty, ale równie duże znaczenie ma odpowiedni dobór typu reklamy outdoorowej.

Prezentujemy dwa modele, jakie ułatwią identyfikację marki – telebimy przy drogach oraz reklama na pojazdach komunikacji miejskiej.

Czy masz świadomość, że zamieszczone tu przydatne informacje (https://memento-wroc.pl/), mogłyby okazać się bardzo dla Ciebie użyteczne? Tyczą się one problematyki, która Cię właśnie zafascynowała.

reklama na telebimie

Autor: waylonscott
Źródło: http://www.flickr.com

Telebimy kujawsko-pomorskie województwo, jakie oferuje zapewniają dobrą widoczność, sprawdź komentarz z strony. Atutem telebimów jest fakt, iż reklama (zobacz pozostałe informacje na stronie http://www.studioprinter.pl) ta działa 24 godziny na dobę, przez każdy dzień w tygodniu i nie ma opcji jej wyłączenia. Te cechy potencjalnie gwarantują wysoki zwrot inwestycji. Jeżeli chodzi o telebimy kujawsko pomorskie województwo to nie jedyna opcja, która warta jest uwagi właścicieli firm chcących wypromować swoją markę. Także dobrze jest rozważyć województwa z większymi drogami – autostrady w stronę dużych miast. Jeżeli natomiast interesuje nas forma reklamy taka jak reklama autobusy Elbląg wyznacza się jako lokalizację, która zapewnia atrakcyjną propozycję – przystępne ceny reklamy i spory wybór linii komunikacji miejskiej, zobacz reklama na autobusach w Elblągu.

reklama na autobusie

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

Obie opisane formy reklamy outdoorowej charakteryzuje brak deklaratywności, masowość i obszerny zasięg, trudny do przeoczenia kontakt z przekazem. Dodatkowo, zarówno telebimy w województwie kujawsko-pomorskim, jak również forma reklamy wspomniane telebimy Elbląg, które proponuje wyróżniają się niskimi kosztami dotarcia do odbiorców w porównaniu do innych mediów.

Zgodnie z niezależnymi badaniami złotówka zainwestowana w outdoor zwraca się niemal trzykrotnie. Z tych właśnie powodów z pewnością musimy rozważyć wymienione sposoby eksponowania marki, wyrobów bądź usługi. Aczkolwiek, aby tak się stało musimy przeprowadzić dokładne badania pod względem dotarcia do odpowiedniej grupy docelowej.
Tagi: , , ,