Co to jest doubleclick, jak dokładniej on działa? Odpowiedź w poniższym tekście


Doubleclick pod nieco zmienioną nazwą była niegdyś niezależną firmą, zajmującą się brzmieniem przepisów odnoszących się do zamieszczania reklam na stronach www.

W roku 2016 wszystkie zadania doubleclick wchodzą w zakres google doubleclick, który trudni się dopasowywaniem reklam do profilu użytkownika, więcej – artefakt.pl/doubleclick-search (artefakt.pl/doubleclick-search)W tym celu gromadzone są, niestety, tak zwane ciasteczka, a więc prowadzone jest jakiegoś rodzaju szpiegowanie użytkowników internetu w celu zaprezentowania im jakiejś oferty sprzedażowej. Z innej strony, google ma pełną listę dozwolonych ciasteczek, którą mają również porządne programy antywirusowe, dlatego użytkownicy internetu nie powinni nazbyt obawiać się o to, że ich sfera prywatna zostanie naruszona. Trzeba jednak zaopatrzyć się w odpowiedni program antywirusowy, który będzie monitorował, jakie czynności wobec nas wykonywane są w internecie oraz blokował te, które mogą naruszać prywatność internautów. To ogromnie ważne.

wyszukiwarka google

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com

Najistotniejszą pod tym względem witryną internetową jest google adwords, który stwarza reklamodawcom możliwość zamieszczania reklam swojego projektu, a użytkownikom internetu umożliwia sukcesywne zapoznawanie się z następnymi reklamami nade wszystko poprzez bannery reklamowe i animacje wyświetlane na różnych serwisach internetowych. Innym sposobem na wczytywanie reklam stają się rozszerzenia reklam w google adwords, . Polegają one na wyskakiwaniu reklam o takiego typu wymiarze, który umożliwia wyświetlanie dodatkowych informacji o korporacji, której usługi są przedstawiane. W związku z tym przyszły kupiec określonych usług będzie mógł nie tylko zobaczyć asortyment jakiejś korporacju, ale również zapoznać się ze wszystkimi przepisami jej funkcjonowania. Chodzi tutaj chociażby o metodę dokonywania płatności za wybrane towary i zasady dostarczania ich do klientów, a także o normy ewentualnego postępowania związanego ze składaniem reklamacji. Dzięki temu przyszli odbiorcy nawet, jeżeli nie zdecydują się na kupno wybranego produktu, mogą zachować w pamięci fakt, jaki jest asortyment całego sklepu internetowego.

Z drugiej strony, może podjąć decyzję o znalezieniu jakiegoś produktu w innej firmie, która jest w stanie szybciej dowieźć ją do klienta, posiada interesujące klienta środki płatności lub przedstawia jakieś kampanie promocyjne. Dlatego ważne jest, aby rozszerzenia reklam w google adwords były opracowywane przez rzeczywistych fachowców, specjalistów w swoich dziedzinach.

W każdym bądź razie, Google jako organizacja to prawdziwa potęga i jeden z największych globalnych graczy w internetowym świecie. Nie da się o tym zapomnieć, chociaż Facebook goni tą popularność i ma coraz więcej społeczności na całym niemal świecie – to znak dzisiejszych czasów.

Poszukujesz fascynujących informacji na prezentowany temat? Świetnie się składa, gdyż oryginalny materiał (http://welldent.wroclaw.pl/) posiada informacje warte zainteresowania, które są także bardzo interesujące.