Zamierzasz być na czasie? Wyhoduj brodę!

0 Comment


Na przestrzeni minionych, paru lat, wielką popularnością wśród mężczyzn cieszy się broda jak dbać o nią, zorientujemy się z mnogich artykułów będących do znalezienia w sieci online. Sam fakt, że jest ich tak dużo, pokazuje na skale tego fenomenu.

Poza tym, wystarczy rozejrzeć się po ulicy, oraz wśród kolegów – każdy pan, który jest w mocy, zapuszcza sobie włosy na twarzy. Jednak jeśli pragniemy, żeby nasz osobisty wyglądał zniewalająco, musimy szczególnie o niego się zatroszczyć. Gdzie najsłuszniej nabyć produkty do pielęgnacji brody ?

mężczyzna z brodą

Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwszym miejscem, w którym na pewno będziemy poszukiwać odpowiednich specyfików, będzie internet. Może zaskoczyć to wiele osób, lecz na większości stron z tą sekcją, możemy znaleźć również żyletki Derby extra. Lecz nic w tym dziwnego, gdyż nasza broda nie może rosnąć jak jej wygodnie, musimy odpowiednio ją przycinać, oraz zapuszczać od poziomu szczęki. Preparaty można także spotkać na aukcjach internetowych, również bez obowiązku brania udziału w licytacji. Możemy tam również nabyć książkę zatytułowaną „Broda jak dbać?”, w której znajdziemy wszelkie dane potrzebne debiutantowi (broda jak dbać). Lecz miejmy na uwadze, że mimo iż koszta w internecie są bardzo konkurencyjne, należy dodać do nich cenę przesyłki, a także uzbroić się w cierpliwość czekając na kuriera.

Następnym miejscem, w którym możemy nabyć specjalistyczne produkty do pielęgnacji brody, będzie salon barberski. Z pewnością nasz pierwszy, gęsty zarost postanowimy okiełznać dokładnie w tym miejscu. Nabędziemy tam różnego rodzaju maści, żyletki Derby extra, wosk do układania brody i mnóstwo innych. Zawodowiec doradzi nam, który ze specyfików najbardziej sprawdzi się na naszym rodzaju owłosienia, zaproponuje kilku producentów w różnych zakresach cenowych. Jednak mimo iż wybór będzie całkiem duży, jak na sklep lokalny, to i tak asortyment będzie parokrotnie mniejszy niż ten online Mało tego, ceny będą nieporównywalnie większe.

Lecz odszukamy tam fachową obsługę, oraz szansę zakupienia produktu od reki, bez potrzeby oczekiwania kilku dni na niego. Jeśli pragniemy mieć majestatyczny, bujny zarost, warto zainwestować w produkty do pielęgnacji brody. Dostaniemy je tak samo w sieci online, jak i w fachowych salonach barberskich. W zależności od finansów którymi dysponujemy, oraz czasu, każda z tych opcji będzie posiadała zarówno swoje plusy, jak i wady.
Tagi: , , , ,