Profesjonalna stylizacja włosów – poznaj cenione marki


Funkcjonujące w salonach fryzjerskich profesjonalne kosmetyki do włosów budzą zaufanie za sprawą swej wysokiej jakości. To formuły dla wymagających oraz śledzących wybiegi. Pośród tych towarów znajdują się między innymi szampony oraz kondycjonery, serie do terapii włosów, kosmetyki do pielęgnacji rozmaitych długości i rodzajów włosów, kosmetyki do stylingu na sucho i mokro. Co skrywa się pod nieznanym szerszemu gronu osób produktami jakie możemy znaleźć w najlepszych w Polsce salonach? Poznajmy bliżej dwie cenione marki, po które chętnie sięgają najlepsi fryzjerzy.

farbowane włosy

Autor: Simson Petrol
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsze które omówimy, czyli kosmetyki Matrix to produkty do pielęgnacji oraz farbowania włosów, dostępne wyłącznie w salonach fryzjerskich. Markę Matrix stworzył w roku 1980 Arnie Miller, który jest światowej sławy fryzjerem. Od tej pory firma zaczęła się rozwijać współpracując z salonami, sprzedając im kosmetyki Matrix do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów, a ponadto usługi proponujące terapie dla różnego typu włosów. Zaawansowane technologie, które zostały wynalezione w Ameryce mają wpływ na łatwość użycia formuł i gwarantują znakomite rezultaty stylizacji włosów.

Jeśli masz chęć uzyskać dokładniejsze informacje na przedstawiony tu temat, to przeczytaj informacje (https://studioessenza.pl/makijaz-dopasowany-do-urody), które najnormalniej w świecie Cię pochłoną.

Obecnie firma Matrix działa w 57 państwach na całym globie i może poszczycić się liczbą ponad 250.000 posiadanych salonów. Na pozycję lidera w dziedzinie kosmetyków do włosów, wpływają również siedziby szkoleniowe Matrix, które dbają o odpowiedni poziom wiedzy pracy z włosami przy zastosowaniu kosmetyków tej marki. Matrix to również globalny zespół, złożony z najlepszych fryzjerów – Bea Beleza. Ambasadorzy firmy Matrix zwiedzają różne zakątki świata, inspirując swoją kreatywnością. Pokazują najnowsze techniki fryzjerskie stylistom chcącym poszerzyć swoją wiedzą w tej dziedzinie.

zadbane włosy

Autor: Sharon Wesilds
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei kosmetyki Label.m, to ekskluzywna kolekcja profesjonalnych preparatów fryzjerskich rodem z Wielkiej Brytanii. Kosmetyki Label.m wyróżniono wieloma nagrodami oraz stosowane są przez rozchwytywanych fryzjerów w branży. Label.m to także oficjalna marka londyńskiego tygodnia mody. Oprócz kosmetyków do włosów, w propozycji Label.m odnajdziemy też liczne akcesoria dla fryzjerów takie jak spryskiwacz do włosów, peleryna, rozmaite szczotki. Produkty Label.m można kupić przez kontakt z przedstawicielem handlowym oraz za pośrednictwem sprzedaży online. Warto nabyć także szkolenie na płycie DVD – najnowszy artykuł.