Ładnie ubrany mężczyzna – czyli co zakładać na co dzień, aby nie tylko było nam komfortowo, ale i byśmy prezentowali się stylowo


Nie tylko panie zabiegają o własny wygląd. W aktualnych czasach także mężczyźni coraz znaczniejszą uwagę biorą na to, w jaki sposób wyglądają i nie ma w tym nic złego, o ile nie są w łazience więcej czasu, aniżeli kobiety. To zaniepokoiłoby każdą panią, przecież to przedstawicielki płci damskiej mają zwracać największą uwagę. Co zatem ma nałożyć modny pan, by codziennie czuć się fajnie, a zarazem wyglądać gustownie?

schludnie ubrany mężczyzna

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
W przypadku mężczyzn najlepiej sprawdzają się jeansy, które są również ulubionymi spodniami kobiet. Jeansy za każdym razem odpowiednio się prezentują i w trakcie biznesowego spotkania, i na romantyczne wyjście z kochaną. Wygląd będzie uzależniony od tego, co pan ubierze na górę. Może to być zwyczajny t-shirt, kiedy nie planujemy prezentować się nazbyt zobowiązująco, lecz może to być także koszula czy sweter w serek, uchodzący za bardziej elegancki. Zarówno na koszulę, jak też na t-shirt można nałożyć marynarkę bądź jeśli pragniemy wnieść odrobinę nonszalancji do naszego ubrania – modną, skórzaną kurtkę. Kobiety przepadają za niegrzecznymi chłopcami w skórze, więc niewątpliwie mężczyzna w taki sposób ubrany będzie przyciągać uwagę. Jeśli jest zimniej, wymagana będzie kurtka, ale na lato taki zestaw sprawdzi się idealnie – Poza tym pomyśleć należy o butach. Na co dzień rewelacyjnie sprawdza się obuwie sportowe, które jest dodatkowo bardzo komfortowe. Teraz można w nim chodzić również do pracy, o ile nie jesteśmy prawnikami, jacy muszą pilnować dress codu. Jeśli nie adidasy, możemy rozważyć mokasyny, a w okresie zimy nad wyższymi butami. Zawsze znajdziemy obuwie, które będzie pasować do naszej stylizacji. Najważniejsze, aby buty były czyste, ponieważ kobiety niezwykle zwracają na to uwagę.

moda męska

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze mieć w szafie parę pewnych zestawów, jakie za każdym razem się nadają, bez znaczenia od tego, do jakiego miejsca się właśnie wybieramy – Nie będziemy także godzinę stać przed szafą, kiedy wpadnie nam niezamierzona wycieczka – pięć min. i będziemy gotowi do drogi. Dobrze jest czuć się oraz prezentować tak jak chcemy, dlatego zatroszcz się o to, a zapewne częstokrotnie docenisz zawartość własnej właściwie przygotowanej garderoby.