Rodzaje termoforów dla malutkich dzieci – znakomitego sposobu na bolące brzuszki


Kiedy w naszym domu pojawia się dziecko, to duża radość dla każdego członka rodziny. Niezależnie od tego czy jest to pierwsza, czy następna pociecha, za każdym razem czujemy wyjątkowe szczęście, że możemy opiekować się taką małą istotką. Niestety maluszki bardzo często cierpią na bóle brzuszków. Staramy się nosić niemowlęta, czekając póki im się nie odbije, rozmasowywać im plecki, lecz nie zawsze to pomaga. Czasem niezbędne są inne sposoby, a jednym z najlepszych jest termofor. Jakie są rodzaje termoforów, jakie możemy wykorzystywać, kiedy i nasze dziecko dopadnie ta dolegliwość?

termofor dla niemolaka

Autor: www.fiorino.eu
Źródło: www.fiorino.eu

Pierwszy termofor dla niemowlaka to termofor z pestkami, które zastępują gorącą wodę – termofor z pestek dla niemowlaka. W przypadku malutkich dzieci użycie jej byłoby nadzwyczaj nierozsądne, więc wykorzystanie suchych termoforów jest idealnym rozwiązaniem, a co najistotniejsze, z powodzeniem mogą z nich korzystać również osoby dorosłe. Nim użyjemy termofora, trzeba wyjąć wkład z pestkami, aby podgrzać go czy to w mikrofali, czy w piekarniku albo nawet na kaloryferze, jeśli jest właśnie sezon grzewczy. Jeśli zaś włożymy termofor do zamrażarki, fantastycznie przyda się na stłuczenia dla starszej pociechy. Drugim rodzajem są termofory z ziarnami owsa lub pszenicy, którymi posługujemy się w taki sam sposób, jak w wypadku termoforów z pestkami. Jeżeli mają także wyjmowane wkłady, pokrowce można bez kłopotu myć. Ostatni typ to termofor z wkładem solnym. Dobrze kupować różnokolorowe termofory, jakich maluszek nie będzie wyrzucać z kołyski. Dużo takich produktów posiada np. wesołe, szeleszczące metki kochane przez pociechy, ponieważ mogą je ciągać i bawić się nimi, co zdecydowanie umila czas.

niemowle

Autor: Trevor Leyenhorst
Źródło: http://www.flickr.com

Miejmy na względzie niniejsze rzeczy, gdyż termofor może wielokrotnie towarzyszyć naszemu maluszkowi, z tej racji powinien mu się podobać. Dolegliwości brzuszka są męczące i dla maluszka, i dla mamy oraz taty, zatem dobrze wyposażyć się w termofor dla niemowlaka – zobacz produkty od FIORINO, który świetnie poradzi sobie z tym problemem. Zakup jeden z zaprezentowanych powyżej rodzajów termoforów, a natychmiast przekonasz się o ich skuteczności i twój maluch już nigdy nie będzie cierpieć z racji niniejszych przypadłości.