Najważniejsze nośniki zewnętrznej reklamy, minusy i plusy bilboardów oraz paneli ledowych.


Reklama zewnętrzna stosuje wiele nośników, uzależnione jest to w dużym stopniu od tego, co się reklamuje i do jakiej grupy docelowej. Jedną z najbardziej popularnych reklamowych form, po dziś dzień bardzo chętnie stosowaną, są bilboardy.

Ustawia się je

billboard

Autor: Mike Linksvayer
Źródło: http://www.flickr.com

w bardziej ruchliwych miejscach, w jakich będzie przebywać sporo ludzi, w wielu przypadkach będą to pobocza ruchliwych dróg, rejony skrzyżowań czy też parkingi dużych marketów. Czasami na niewielkim odcinku można ich spotkać nawet do kilkunastu, więc należałoby się zastanowić nad skutecznością takiego działania. Ale mimo wszystko billboardy Chojnice uważane są za skuteczną metodę docierania do klienta, i dlatego też cały czas są chętnie stosowane.

Kiedy przejdziesz do meritum sprawy, to pamiętaj, że masz możliwość zdobyć pozostałe informacje na omawiany temat – przeczytaj w witrynie (http://www.lamalama.pl/wlokniny.html) wszystko, co okazuje się potrzebne w tym miejscu.

Warto sprawdzić: . Z reguły mają one formę interesującej, przykuwającej wzrok grafiki czy rysunku, i niedługiego reklamowego hasła, czasami nawet jednowyrazowego. Wszystko musi zarejestrowane być musi jednym szybkim spojrzeniem, bo w końcu poruszając się szybko samochodem nie będzie czasu na to, żeby się rozczytywać.Jednak bilboardy mają jeden zasadniczy minus, a mianowicie to, że ewentualna zmiana ekspozycji wymaga przyjechania pracownika, który musi nakleić nowy plakat. Wady tej nie będzie miała nowość na rynku reklamowym, jaką są ekrany LED. Bardzo szybki rozwój elektroniki sprawił, że ekrany nie tylko świetnie świecą, ale też znacznie zwiększyły się możliwości na ich sterowanie.

billboard

Źródło: pixabay.com

Typowy ekran led Legnica Piłsudskiego ma modułową konstrukcję, złożony jest z pewnej liczby niezależnych paneli, podłączonych do wspólnego sterującego układu. Zobacz: Ekran LED w Legnicy na Piłsudskiego.

Gdy zaciekawi Cię ten temat, obejrzyj ponadto (https://rm-kancelaria.pl/) podobne nasze serwisy, które omawiają to zagadnienie – z pewnością również Cię zaciekawią.

Bardzo dużą zaletą takich ekranów będzie to, że obraz który się wyświetla można bardzo łatwo zmienić, wystarczy tylko zaprogramować odpowiedni schemat emisji i w odpowiednim czasie wszystko się zmieni. Dodatkowym plusem ledowych ekranów jest bardzo dobra widoczność w każdych warunkach oświetleniowych. Tradycyjne bilboardy w przypadku gorszej pogody nie są zbyt widoczne, natomiast ekranom LED straszne nie będą śniegi, deszcze czy mgła. Dlatego też ich popularność na reklamowym rynku systematycznie wzrasta i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić.