Jeśli zależy nam na tym, by zawsze i wszędzie robić jak najlepsze wrażenie musimy poświęcić więcej czasu na przyjrzenie się swojej szafie


Nikomu nie trzeba z pewnością tłumaczyć, że nasz wygląd w pewien sposób wpływa na to, czy nam się w życiu powodzi. Jeżeli zawsze prezentujemy się nienagannie, mamy wyprasowany i czysty strój, ludzie patrzą na nas jak na osoby, którym warto zaufać. Nie ulega wątpliwości, że nasza zewnętrzność odgrywa naprawdę dużą rolę w życiu codziennym i jeżeli sądzimy, że nie szata zdobi człowieka, to jesteśmy w błędzie.

Prawdą jest, że nasz charakter odgrywa w życiu ważną rolę, nie może być jednak wyłącznie prawdziwym wyznacznikiem dotyczącym tego, jak inni będą nas widzieć. Bycie szczerym, pracowitym, dobrym człowiekiem to jedno, a drugie to posiadanie osobliwego gustu, klasy, okazywanej w różnych napotkanych sytuacjach – poznaj nowości Ceneo. Przed nami stoi zatem niełatwe zadanie, gdyż świat mody jest bardzo rozbudowany i dostarcza nam raczej inspiracji, niż gotowych schematów na to, jak się ubierać.

torby

Autor: VeroStilo
Źródło: VeroStilo

Jeżeli więc naprawdę zależy nam na tym, aby zawsze i wszędzie robić jak najlepsze wrażenie powinniśmy poświęcić trochę czasu na przyjrzenie się swojej szafie i zadecydowanie, co z niej powędruje do osiedlowego kontenera. Wiedzmy, że jest to pierwszy krok w tym kierunku, aby zmienić swój dotychczasowy styl na atrakcyjniejszy – śledź najnowsze trendy. Kolejnym krokiem będzie zakupienie wysokiej jakości produktów, które posłużą nam i naszym pociechom przez dłuższy czas. Mogą to być np. szaliki dziecięce, ciepłe i solidnie wykonane kurtki zimowe, szlafroki damskie, czy wysokiej jakości koronkowa bielizna.

Nowy wizerunek to jednocześnie większa pewność siebie, szersza akceptacja wśród ludzi i podziw nie tylko ze strony znajomych, ale i nas samych, gdy patrzymy na siebie w lustrze. Pozwólmy sobie i swojej rodzinie na to, żeby wyglądać naprawdę atrakcyjnie. Do tego wszystkiego nie są potrzebne kosmiczne sumy. Wystarczy nieco zaangażowania, twórczego myślenia i problem z głowy.

Miejmy na względzie fakt, iż im później odważymy się na ten krok, tym gorzej dla nas, bowiem przez całe życie nabieramy nawyków, często złych, które potem trudno zniwelować. I tak, może okazać się, iż szpilki Wojas nigdy nie gościły na naszych stopach, a skórzane duże torby z klasą, przez lata nie zostały zauważone w naszej własnej garderobie! Sprawdźmy więc co mieści nasza szafa, bowiem być może już od dawna kryją się tam skarby!