Jak dbać o kondycję skóry oraz włosów w okresie zimy? Jakie produkty są niezastąpione?

0 Comment


Dbanie o swój wygląd jest szczególnie ważne dla pań. Dobry strój i kosmetyki pomagają otrzymać pożądany rezultat. Niestety w sezonie zimowym, za sprawą niesprzyjającej aury na dworze, dbanie o wygląd staje się utrudnione, ale przy okazji szczególnie ważne. Jeśli mowa o codziennej pielęgnacji skóry oraz włosów, najczęściej właśnie wtedy potrzeba szczególnej atencji. Co stosować w tym ciężkim dla naszego ciała okresie? Które kosmetyki szczególnie się wtedy sprawdzą

zabiegi pielęgnacyjne

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

Po pierwszezatroszczmy się o włosy. W zimie są one narażone na wahania temperatury. Na zanieczyszczenie powietrze związane często ze zwiększonym smogiem w mieście, ale też na uszkodzenia mechaniczne spowodowane noszeniem czapek jak i innych nakryć głowy.

Prezentowany tekst jest niezwykle wciągający? Jeżeli też takie jest Twoje zdanie, to wejdź na niezły serwis (https://perfumyinspirowane.pl/sklep/odpowiedniki-perfum-damskich-2/), który posiada podobnie cenne informacje.

Seria Loreal professional pozwoli nam zadbać o kondycje włosów. Szampony, odżywki jak i farby koloryzacyjne z tej serii są specyfikami wysokiej jakości. Niektóre z nich do wypróbowania jedynie w dobrych salonach fryzjerskich, lecz sporo z tych kosmetyków można z powodzeniem nabyć w drogeriach. Dobrze jest wybrać coś właściwego dla swojego rodzaju włosów, żeby odbudować je trochę i nadać im siły w takim zimowym okresie, kiedy bardziej narażone są na osłabienie. Zobacz więcej: markowe balsamy do ust carmex.

Jeżeli chodzi o takie newralgiczne miejsca, to z pewnością usta należą do takich obszarów. Zawsze zimą narzekamy na spierzchnięte oraz pękające wargi. Nie jest to wcale dziwne, bo w niskiej temperaturze, gdy często zwyczajnie zdarza nam się oblizać usta, to w kontakcie z zimnym powietrzem są one bardziej narażone na pękanie. Z tego powodu w zimie musimy częściej je nawilżać. Doskonałe będą balsamy do ust Carmex. Są do wyboru różne zapachy do kupienia w tubkach, słoiczkach albo w sztyfcie. Co ważne są one bardzo nawilżające oraz posiadają filtr SPF, jaki chroni przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W zimie często jest mroźna pogoda, kiedy to niebo jest bezchmurne, a słońce silnie świeci. Szczególnie wtedy doskonała będzie tego typu ochrona. Czytaj dalej: link.

Zimowa pielęgnacja

Autor: Best Brands PR
Źródło: Best Brands PR

Jeśli chodzi o ochronę naszej skóry w tym okresie ogromnie istotne jest nawilżanie. Pamiętajmy o takiej dodatkowej ochronie naszej skóry obok cieplejszych ubrań. Wszystko co silnie nawilża sprawdzi się świetnie. Ostatnio bardzo popularny stał się olej kokosowy, jaki można stosować przykładowo na noc po kąpieli. Dobrze też sprawdzi się dziecięca oliwka.

Kiedy będziesz potrzebować dodatkowych danych na temat podnoszony w powyższym tekście, to wejdź tu dieta dla kobiet w ciąży – z pewnością te materiały również Cię zaintrygują.

Wieczorem dobrze jest użyć właśnie takich bardzo tłustych produktów. Natomiast na dzień dobre będą lżejsze, różne balsamy do ciała, jakie dobrze zabezpieczą skórę, a do tego nie poplamią naszych ubrań.

Tagi: , ,