Chcesz mieć piękne oraz wybielone zęby? Nie unikaj wizyt u specjalisty


Zęby w istotny sposób wpływają na to, jak jesteśmy postrzegani. W momencie gdy mówimy czy uśmiechamy się, są naprawdę bardzo widoczne. Nie da się ich ukryć. To tak naprawdę z tego powodu dużo osób pragnie mieć zęby nie tylko zdrowe, ale również białe oraz idealnie równie. Niestety, nie są się tego osiągnąć bez regularnych wizyt u stomatologa.

W gabinecie stomatologicznym warto aktualnie nie tylko naprawiać zęby. W ofercie znajduje się między innymi wybielanie zębów, które cieszy się rosnącą nieustannie popularnością. Jeszcze niedawno uważano, że wybielanie zębów to najprostsza droga do tego, by zęby zostały zniszczone. Teraz każdy wie, że stosowane w gabinetach specjalistycznych metody są niezwykle bezpieczne i nie przyczyniają się do niszczenia szkliwa – odwieź stronę Auridentu. Po zabiegu zęby są bielutkie, prezentują się idealnie. Aż uśmiech wraca sam! Wybielanie zębów nie jest oczywiści jedynym zabiegiem, któremu powinno się się poddać, by poprawić wygląd swojego uśmiechu. Pośród zabiegów, z których należy skorzystać znajduje się również scalling i piaskowanie zębów. Scalling to ścieranie kamienia nazębnego.

zęby

Autor: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR

Zabieg ten może być wykonywany dwa razy w roku. Należy pamiętać, że kamień nazębny niezwykle negatywnie odbija się na stanie dziąseł, prowadząc do ich osuwania oraz formowania się tak zwanych kieszonek. W efekcie należy liczyć się nawet z utratą uzębienia. Piaskowanie jest zabiegiem uzupełniającym. Usuwa osad z kawy, herbaty oraz innych produktów spożywczych, które odbarwiają szkliwo. Oba zabiegi nie powodują bólu, ale wrażliwi pacjenci mogą odczuwać pewnego rodzaju dyskomfort. W przypadku zabiegu piaskowania za niemiłe wrażenia odpowiada słony smak używanego piasku. W większości gabinetów dodaje się do niego jednak substancje aromatyczne.

Wysokiej jakości gabinety specjalistyczne można dzisiaj wyszukać w większości dużych miast. Ma je bez wątpienia Wrocław. Gabinety wykonujące właśnie tego typu zadania położone we Wrocławiu (AuriDent) to placówki, w których o stan uzębienia pacjentów dba się z pełnym zaangażowaniem. Rewelacyjnie przygotowany personel i najwyższej klasy technologie stosowane w nich są gwarancją dobrej jakości usług. Decydując się na gabinet tego typu, warto pamiętać, aby postawić na ten renomowany i doświadczony.