Gdzie i w jaki sposób nastoletnie panny, a także panie po czterdziestce kupują biżuterię


Biżuteria jest nieodzownym elementem najprawdopodobniej każdej kreacji. Nawet sportsmenki kupują drobne błyskotki. A styliści przypominają, że przedstawicielka płci pięknej bez delikatnego makijażu w ogóle nie powinna iść na rozmowę kwalifikacyjną lub do biura. Identycznie jest i z biżuterią – cieniutki łańcuszek na szyi urzędniczki jest zupełnie na miejscu. Z kolei faceci rzadko noszą biżuterię, chociaż złote obrączki stanowią w tym przypadku wyjątek.

Zdaniem niektórych diamenty są najlepszym przyjacielem każdej elegantki, lecz niestety nie każda reprezentantka płci pięknej może zamówić takie klejnoty, bo kosztują one fortunę. Czterdziestolatki, które nie mają żadnych skrupułów, zapoznają majętnych przedsiębiorców, a ci obsypują zbytkownymi przedmiotami swe partnerki. Jednakże na razie większość elegantek wcale nie liczy na wspaniałomyślność swoich ukochanych i najczęściej biżuterię nabywają na własny koszt.

biżuteria

Autor: Kate&Kate
Źródło: Kate&Kate

O ile hurtownia jubilerska to przede wszystkim miejsce, gdzie zaopatrują się zarządcy sklepów ze złotymi kolczykami, łańcuszkami czy bransoletkami (strona www), o tyle piękny salon jubilerski jest zazwyczaj celem całkiem innych wypraw – rzecz jasna tych zakupowych. Szykownie ubrane i równocześnie dobrze zarabiające elegantki w trakcie niedzielnych wieczorów nie próżnują, ale szukają cudownych oraz efektownych dodatków do garsonek bądź jesiennych sukienek. Tymczasem kobiety, które mniej zarabiają czy w ogóle nie pracują, raczej nie chodzą do sklepów jubilerskich, lecz w pierścionki, łańcuszki czy broszki zaopatrują się na targowiskach albo w sklepikach ze sztuczną biżuterią i centrach handlowych.

Panie, i te dziewiętnastoletnie, i te grubo po sześćdziesiątce, znane są z tego, że w trakcie zakupów muszą przymierzyć mnóstwo ciuchów, a do mieszkania wracają z niczym. Identycznie bywa też i z biżuterią, chociaż niektóre salony zabraniają przymierzania kolczyków, a jubilerzy są jeszcze bardziej wyczuleni, ponieważ złota bransoletka może zostać najzwyczajniej w świecie skradziona. W dokonaniu najlepszego wyboru pomogą wskazówki ekspedientek oraz przyjaciółek – na szczęście salon w sąsiedniej galerii to przecież nie hurtownia jubilerska jak ta gemeo.pl zaprasza do swojej hurtowi jubilerskiejzaprasza do swojej hurtowi jubilerskiej, więc zakupy zapewne nie będą się przedłużały. Tak czy inaczej, damy powinny przynajmniej raz na jakiś czas kupić sobie korale bądź kolczyki – nawet tak dla poprawy własnego humoru.