Na czym polega lifting twarzy? Czy każdy może dokonać taki zabieg? O czym musimy wiedzieć?


Bez wątpienia każdy z nas chciałby cieszyć się wspaniałym i młodym wyglądem przez długie lata, jednakże z upływem czasu nasze ciało i rysy twarzy się zmieniają, więc dostrzegalne są oznaki starości. Niestety, skóra nie jest taka jędrna, wiotczeje i opada, na twarzy zaś pojawiają się zmarszczki. To nie tylko skutki upływu czasu, lecz również stresu. Jak zależy nam na dużej zmianie naszego wyglądu, tak więc lifting twarzy może naprawdę być pomocny.

nici liftujące katowice

Autor: Zenspa1
Źródło: http://www.flickr.com
To zabieg, jaki polega na zlikwidowaniu nadmiaru wiotkiej, opadającej oraz marszczącej się skóry twarzy, a także szyi. Zobacz tutaj oferuje nici liftujące. Dzięki temu skóra zostaje naciągnięta, zmarszczki natomiast są bardziej gładkie i mniej dostrzegalne. Tego typu operacja trwa dość często od półtorej do sześciu godzin. Cięcie wykonuje się od okolicy skroni, idealnie wzdłuż przedniego brzegu małżowiny usznej, następnie za płat ucha i przechodzi w tył we włosy. Jeśli operowana jest również szyja, to małe nacięcia przeprowadzane są także pod brodą. Nadmiar skóry jest usuwany, a następnej chirurg wprowadza dren, który służy do odprowadzania płynów, które byłyby w stanie zgromadzić się pod skórą tak więc utrudniać gojenie się ran. Zabieg robi się najbardziej często w ogólnym znieczuleniu.

Lifting twarzy wykonywany jest jednocześnie u kobiet, jak i ale i mężczyzn. Osoba, jaka poddaje się zabiegowi musi być zdrowa psychicznie oraz fizycznie. Tego rodzaju operacje wykonywane są najczęściej u osób w wieku od czterdziestu do sześćdziesięciu lat. Lifting twarzy może być jednakże stosowany u młodszych pacjentów, których skóra nie jest w najlepszej kondycji, zaś oznaki starzenia zjawiły się wcześniej niż to zwykle ma miejsce. Jednocześnie osoby po 60-tce mogą poddać się temu zabiegowi, ale tylko jak pozwoli na to ich zdrowie.

Doprawdy spodobał Ci się nasz wpis? Niezmiernie nas to cieszy. Więc zapraszamy do kolejnych newsów – po prostu kliknij w link do artykułu (https://uniquecos.pl/sklep/swiece-i-zapachy/).

Po zabiegu pacjent pozostaje w klinice jedną lub dwie doby. Po tym czasie zostają usunięte wprowadzone we wcześniejszym czasie pod skórę dreny. Bandaże zdejmuje się między 3 a 5 dniem po zabiegu. Jak wykorzystywane były nierozpuszczalne szwy to tego typu wycięcie wykonuje się po około 7 dniach.

Rekonwalescencja powinna potrwać mniej więcej dwa tygodnie, w tym okresie powinniśmy unikać za bardzo dużego wysiłku fizycznego. Każda z klinik powinna korzystać z jak najbardziej profesjonalnych produktów, na szczęście dużo jest miejsc, w jakich możemy nabyć różnorodne niezbędne rzeczy oraz środki do liftingu, jak nici liftujące Katowice. Oni są najlepsi zobacz stronę.