Kursy dedykowane mają coraz liczniejsze grono fanów, czemu tak się dzieje?Przeszkolenia, na których pracownicy danego koncernu zmuszeni byli wysłuchiwać nużących wykładów pomału usuwają się w cień na rzecz innych, tworzonych specjalnie dla danej firmy.Jest wiele sprawiających,że jako zatrudniający powinieneś przyjrzeć się koncepcją szkoleń dedykowanych.

sala na szkolenia

Autor: Federation European Cyclists’
Źródło: http://www.flickr.com

Największa zaleta to fakt,że szkolenia zaprojektowane specjalnie dla Twojej firmy będą precyzyjnie odpowiadały stanowi faktycznemu jak również potrzebom przedsiębiorstwa, co zapoczątkuje prawdziwe zmiany. Z pewnością szkolenie dedykowane wygeneruje więcej przydatnych skutków niż wygłoszony zestaw ogólnych i nudnych stwierdzeń, pasujących do każdego zakładu pracy, w którym się ich wysłuchuje niezależnie od dziedziny, w jakiej funkcjonuje dana działalność gospodarcza. Sprawdź więcej: wpis.

Oprócz tego, szkolenia dla firm wywrą też bardziej znaczny wpływ na pracowników je przyswajających, ponieważ przekazywane fakty i uczone umiejętności będą faktycznie przydatne w każdym dniu pracy. Z tej przyczyny odbiorcy szkolenia dla firm nie potraktują ich pobłażliwie, jako kilka godzin, które należy odbębnić i się strasznie, przy tym wynudzić, a wprost przeciwnie- zaangażują się w jego tok. Jest jednak jeszcze jeden czynnik sprawiający, iż szkolenia kat B+Ew Grójcu (do tej strony http://www.manewr.eu/kursy-prawa-jazdy/szkolenia-kategorii-b-be/) dedykowane stają się coraz częstszym rozwiązaniem.Ich formuła ułatwia bowiem, wprowadzanie poprawek przez pracodawcę,a kto lepiej rozumie na potrzebach i wyzwaniach firmy jeśli nie osoba nią kierująca i znająca swoich ludzi. Coś dla zainteresowanych: .

Sala konferencyjna, zespół budynków Grupy Edukacja

Autor: synergy-trainings.pl
Źródło: synergy-trainings.pl

Jednakże, w pewnych przypadkach szkolenia „szyte na miarę” nie wygrają. Dla przykładu szkolenia BHP nie ma możliwości dopasować do danej działalności, gdyż w każdej wyglądają niemal identycznie i usprawnień, nie ma gdzie wdrożyć. Dlatego też warto pomyśleć z jakiego zakresu chcesz podszkolić swoich pracowników i dokonać wyboru, czy lepiej sprawdzą się szkolenia dedykowane, czy zwykłe, przygotowane dla większej liczby odbiorców i uogólnione do potrzeb każdego z nich, niezależnie w jakim przedsiębiorstwie pracuje poszczególny adresat.

Tagi: , ,